www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ultracentral Bucuresti, Fain Dotat


Guest sickboy
 Share

Recommended Posts

Guest sickboy

Studioul este deschis si celor care au nevoie de spatiu/instrumente, dar aleg sa lucreze cu propriul editor de sunet. In functie de cerinte, va putem aduce alt editor decat cel cu care lucram noi.

Link to comment
Share on other sites

Guest sickboy

Avem o prima promotie: Sambata, duminica, luni se fac discounturi de 20%, indiferent de ora aleasa. (Doar in zilele mentionate, in rest, program 24/7, discount la abonament).

Merci.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Mai nou, puteti lucra la http://retrosoundstudio.blogspot.com/ cu Jean Pasniciuc si Stefan Pandea. Va asteptam.

 

Salut,

as vrea sa-i fac o observatie celui care a ascris pe blog despre aceasta sala de repetitie.

"Usi termopan"

Termopan vine de la termo adica termic si se foloseste la izolarea termica.Logic nu?

Termopanul nu are un coeficient de izolare fonica crescut si nu se foloseste in studiouri.

Geamul poate sa fie termopan iar tocaria de lemn,PVC sau aluminiu.

Poate usi de PVC

Bafta si numai bine

Link to comment
Share on other sites

Guest sickboy

Cred ca este cam logic ce spui tu. Daca asta este si definitia "din comert" :)) nu stiu. In fine, multumim si numai bine.

PS: avem o promotie tare misto, o gasiti la rubrica "sali de repetitie".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest sickboy

! Cautam partener pentru inlocuirea celui de-al treilea asociat al nostru. Detalii la 0723.279.229 / 0722.433.142. Multumim.

Link to comment
Share on other sites

Guest sickboy

Avem o prima inregistrare, live, la studio. Scopul era un pic altul (posibilitatile chitarei), dar se aude bine si cred ca merita auzit. Cheers!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
Guest sickboy

Salutare tuturor, ne-am mutat pe calea victoriei 212 (vizavi de City Bank si Hugo Boss). Alta mare noutate este ca, mai nou, avem si salon de tatuaj cu baietii de la Oldbastardstattoo.com, iar din 15 mai incep programarile. Music & Tattoo pe calea victoriei, la RetroSound. Te asteptam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.