www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitara Washburn X 10sj


Guest shad0w
 Share

Recommended Posts

Buna seara. As dori sa ma apuc de chitara electrica deoarece m-am saturat de cea acoustica. Am gasit o chitara fainuta dar nu gasesc nici un video cu ea in care sa aud cum este. Aceasta este chitara http://www.washburn.com/electrics/artwork-series/#x10sj cea de jos. Daca imi puteti spune daca stiti daca e buna sau nu, ceva sfaturi as aprecia. O zi buna :)

Link to comment
Share on other sites

Chitara care tiai aleso tu este http://www.washburn.com/electrics/x-series/Page-2.html , un wasburn x10, nu ai gasit pe youtube videouri q ea pt k nu cred k dau multi 100de euro in plus pentru un desen :) pt ca sa vezi cum suna cauta videouri q X10 fara SJ :)

 

PS:scz k nu am pus linku calumea dar sunt pe internet explorer si nu ma lasa :)

Link to comment
Share on other sites

Eu posed chitara Washburn X10 ..E exact aceasi chestie...fara desen....Is super multumit de ea... Mi s-a dus doza din mijloc dupa cam 6 luni.. O am de un an si ceva si e chiar buna..nu folosi whammy baru-l pentru ca ti-o dezacordeaza.... dar pentru incepatori e o chitara excelenta :) o recomand sincer:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Noxified

Uite,stiu ca o sa para urat,si rau din partea mea,dar eu as alege pentru inceput,o chitara acustica.Sau clasica.:)Crede`ma ca o sa te ajute.

Link to comment
Share on other sites

aa am uitat sa mentionez baiatul e un prieten de la lucru de la fratele meu care vinde deci e din acelasi oras :) si 10 mil costa chitara si statia eu zic ca sunt bune pentru mine pentru inceput si cum stau si la bloc nu imi trebuie statie de nu stiu cati w atata vreau sa fie ok la repetitii si sa se aude atata de tare cat sa acopere tobele :).

Link to comment
Share on other sites

Guest Noxified
citeste mai sus :) a zis k vrea sa se apuce de electrica pentru ca sa saturat de cea acustica :)

 

Ah,scuzele mele.Pai atunci ia`o daca aia iti face tie ochi dulci.Dar inainte ai putea canta un pic pe ea sa vezi cat de comoda iti e tie. Eu m`as mai gandi si la alte variante,chiar daca washburn`urile sunt chitari bune.:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.