www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cautam Baterist


Guest FlameHead
 Share

Recommended Posts

Guest FlameHead

Trupa la inceput de drum, ce cuprinde insa membri cu experienta:

 

- Cezar Popescu (Vita de Vie) - chitara

- Cosmin Lupu (ex. EVO) - chitara

- Robert Voicu (ex. EVO) - bas

 

cauta baterist serios, entuziast, cu instrument propriu.

 

Exista multe piese in stadiu avansat de lucru, stilul abordat fiind alternativ/ nu-metal/ progressive.

 

Cerem seriozitate maxima si oferim acelasi lucru in schimb.

 

Cei interesati, ne pot contacta la nr.

 

- 0723 905 538 - Cosmin

 

sau id. messenger: flameheadro

Link to comment
Share on other sites

Guest Tiki Horea

Tot Cluj...Sunt interesat, da' nu pot parasi orasul inca, trebuie sa termin cu bacu'. Dup-aia imi pot vedea linistit de muzica.

Link to comment
Share on other sites

Guest FlameHead
Tot Cluj...Sunt interesat, da' nu pot parasi orasul inca, trebuie sa termin cu bacu'. Dup-aia imi pot vedea linistit de muzica.

 

Aha, asta banuiesc ca se va intampla in vara de abia :) noi vrem sa ne miscam cat de repede cu putinta.

Dar, cine stie ce va fi pana atunci :) tinem legatura :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tiki Horea

Si eu as vrea sa ma misc cat mai repede cu putinta...dar am parasit recent trupa Stereofeelings si acuma lucrez la cautat oameni pentru inca o trupa. SAU caut trupa cu care sa lucrez. Oricum, pana la vara nu pot parasi orasul. But....who knows? ;:) succes in tot ce faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaci >:)<

Link to comment
Share on other sites

Guest FlameHead
Si eu as vrea sa ma misc cat mai repede cu putinta...dar am parasit recent trupa Stereofeelings si acuma lucrez la cautat oameni pentru inca o trupa. SAU caut trupa cu care sa lucrez. Oricum, pana la vara nu pot parasi orasul. But....who knows? ;:) succes in tot ce faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaci >:)<

 

Merci fain si tie la fel :)

Link to comment
Share on other sites

Guest FlameHead
fosta solista evo mai canta ?

 

Salut,

 

ea vrea sa cante, insa nu stiu ce si cum, poate ca cel mai bine ar fi sa vorbesti chiar cu ea :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.