www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist


Guest Leif
 Share

Recommended Posts

Buna ziua!

 

Am aproape 20 de ani si cant de aproape 4 ani la chitara. Am format si am facut parte din mai multe trupe dar nu prea se tine nimeni de treaba.

 

Caut o trupa din Bucuresti care sa se incadreze in genurile: hard, heavy, thrash, blues (ordinea este irelevanta). Desigur daca are cineva alte idei sunt deschis pentru discutii.

 

De asemenea caut oameni seriosi, responsabili si activi.

 

Experienta de scena nu am cu trupa, in schimb am participat la cateva concursuri unde am cantat ori singur ori pe post de acompaniament pentru o voce.

 

Nivelul meu este avansat dar asta este o parere pur subiectiva. Va las pe voi sa decideti asta dupa propriile standarde.

 

Pentru detalii cereti prin reply adresa de mail.

 

Multumesc!

Edited by Leif
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua!

 

Am 26 de ani, cant de cativa ani la chitara. De asemenea am format si am facut parte din mai multe trupe dar nu prea se tinea nimeni de treaba. Sunt foarte serios si imi doresc sa ma apuc de treaba cat mai curand. Astept adresa de mail in cazul in care anuntul meu prezinta interes.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest NightFly
Buna ziua!

 

Si eu sunt chitarist si astept adrese de mail de la oameni seriosi ca sa ma pot apuca de treaba...

 

NightFly cauta chitarist pentru un an de zile. Vladimir , titularul nostru s-az retras anul asta din cauza unor probleme personale.

 

Noi am cautat mult timp si basist dar am renuntat si am dat cateva concerte in formula chitara, tbe, pian/voce

 

Stil: Coldplay/Travis/The Fray, Placebo, The Cure, U2

 

Link to comment
Share on other sites

NightFly cauta chitarist pentru un an de zile. Vladimir , titularul nostru s-az retras anul asta din cauza unor probleme personale.

 

Noi am cautat mult timp si basist dar am renuntat si am dat cateva concerte in formula chitara, tbe, pian/voce

 

Stil: Coldplay/Travis/The Fray, Placebo, The Cure, U2

 

 

Salut, era o mica gluma la adresa colegilor cu exprimari mai vagi de pe acest topic. Scuze pentru confuzie, nu caut trupa si va doresc bafta in cautari si voua si celui care a deschis topicul.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua!

 

Am 26 de ani, cant de cativa ani la chitara. De asemenea am format si am facut parte din mai multe trupe dar nu prea se tinea nimeni de treaba. Sunt foarte serios si imi doresc sa ma apuc de treaba cat mai curand. Astept adresa de mail in cazul in care anuntul meu prezinta interes.

 

Trupa cunoscuta cauta INSTRUMENTISTI

Trupa cunoscuta pe piata muzicala romaneasca, stil abordat pop-rock simfonic cu influente etnice , cautam instrumentisti : tobe, CHITARA BASS , CHITARA ELECTRICA si acustica , keyboard

Turnee in tara si in strainatate , aparitii media .... etc.

Varsta minima 20 ani , experienta scenica : min. de 2 ani .

Contract exclusiv – minim 3 ani.

CV-uri , poze si demo-uri se pot trimite pe adresa k1_umg@yahoo.com

Pentru alte intrebari puteti folosi ID Mess : k1_umg

http://www.youtube.com/watch?v=t-Pw2B4sG2k

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.