www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Trupa In Bucuresti


marshell
 Share

Recommended Posts

Pun thread nou ca mi se pare mai ok decat sa dau "Up!" la ala vechi care nu are rost sa mai fie pe forum.

 

In fine is bassist caut trupa in bucuresti.

 

Nu o sa incep sa zic ce gen vreau sau ce gen imi place sau chestii de genu ca numi place sa bag muzica in alte categorii decat "cemi place" si "ce numi place". Daca suneti interesati ce ascult si ce imi place o sa aflati cand cant cu voi.

 

Nu vreau sa vorbesc despre experienta mea ca nu vreau sa fiu supraapreciat sau subapreciat. Ce conteaza ii doar randamentul pe care o sal dau.

 

Cu orarul stau destul de bine, is dispus sa imi fac timp oricand pentru trupa.

 

Amp nu am inca, cumpar unu cand o sa gasesc trupa seriosa si stabila.

 

si mai dau 2 detalii care pt unii ar putea conta: am bass cu 4 corzi, cant cu degetele (zic numa ca tin minte posturi in care intrebau oamenii asta) si am 20 de ani( pe cand o sa gasesc trupa sigur fac 21).

 

Nu commentati pe threadu asta aiurea cu intrebari. Dati PM pt discutii offtopic sau altceva. Puteti pune oferta aici pe thread, Pm sau e-mail. Recomand toate 3 variantele, mailu meu cred ca ii pe Profilu meu, daca nu e anuntatima si il pun aici.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Caut oameni pentru crearea unui grup. Am mai multe melodii compuse de mine pe care vreau sa ma axez. Ca stil nu stiu ce sa zic. Este metal melodic. nici dur dar nici moale. Piesele sunt instrumentale. Suntem un chitarist - Jackson Dk2 si un clapar - Korg X50. Daca te intereseaza astept raspunsul tau.

Link to comment
Share on other sites

sugestie de posibila trupa: Phoenix tribute band, daca sunteti interesati de asa ceva e ok.

 

inca caut trupa

 

Salut ! as fi interesat de asa ceva... nu am trupa, dar incerc sa gasesc oameni; sunt vocalist si as putea ajuta si cu o chitara ritmica. Daca vrei, da-mi de stire si putem cauta impreuna mai departe.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pun thread nou ca mi se pare mai ok decat sa dau "Up!" la ala vechi care nu are rost sa mai fie pe forum.

 

In fine is bassist caut trupa in bucuresti.

 

Nu o sa incep sa zic ce gen vreau sau ce gen imi place sau chestii de genu ca numi place sa bag muzica in alte categorii decat "cemi place" si "ce numi place". Daca suneti interesati ce ascult si ce imi place o sa aflati cand cant cu voi.

 

Nu vreau sa vorbesc despre experienta mea ca nu vreau sa fiu supraapreciat sau subapreciat. Ce conteaza ii doar randamentul pe care o sal dau.

 

Cu orarul stau destul de bine, is dispus sa imi fac timp oricand pentru trupa.

 

Amp nu am inca, cumpar unu cand o sa gasesc trupa seriosa si stabila.

 

si mai dau 2 detalii care pt unii ar putea conta: am bass cu 4 corzi, cant cu degetele (zic numa ca tin minte posturi in care intrebau oamenii asta) si am 20 de ani( pe cand o sa gasesc trupa sigur fac 21).

 

Nu commentati pe threadu asta aiurea cu intrebari. Dati PM pt discutii offtopic sau altceva. Puteti pune oferta aici pe thread, Pm sau e-mail. Recomand toate 3 variantele, mailu meu cred ca ii pe Profilu meu, daca nu e anuntatima si il pun aici.

 

Trupa cunoscuta cauta INSTRUMENTISTI

Trupa cunoscuta pe piata muzicala romaneasca, stil abordat pop-rock simfonic cu influente etnice , cautam instrumentisti : tobe, CHITARA BASS , CHITARA ELECTRICA si acustica , keyboard

Turnee in tara si in strainatate , aparitii media .... etc.

Varsta : 19 – 35 ani , experienta scenica : min. de 2 ani .

Contract exclusiv – minim 3 ani.

CV-uri , poze si demo-uri se pot trimite pe adresa k1_umg@yahoo.com

Pentru alte intrebari puteti folosi ID Mess : k1_umg

http://www.youtube.com/watch?v=t-Pw2B4sG2k

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.