www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Korg Ax30g , Pedala Volum Proel


Eugen D
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

procesorul are husa .si adaptor , pretzul nu e negociabil ..mai ieftin de atat nu cred k o sa gasitzi undeva .

 

si pedala de volum proel , luata de o luna jumate de la muzica.. am dat 1 mil , nu e ff folosita si nu are probleme..

 

pretz 800 mii , 4 mil daca le luatzi pe amandoua ,

 

 

eugen_dumitru_284 , 0742466798

post-128-1142154246_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn

Nu poti sa dai vre-un link catre specificatiile procesorului, ca n-am gasit nika despre el. As fi curios de ce stie. Eu tre sa-mi iau un proc de sunet si ... sa vad cum sta treaba, poate o punem de o afacere.

 

Tks.

Link to comment
Share on other sites

pai baga si tu pe harmony center . specificatzii nu prea am gasit . adik eu l-am luat pt k mi-a placut ce facea..suna bine si nah ...nu prea m-au interesat. am cnatat in doua concerte cu el .si si;a facut treaba ff bine . fara probleme. nu e zgomotos deloc ..

 

mai cauta poate o sa gasesti ceva... eu am dat 5 mil pe el.acu 2-3 luni ..dar il dau cu 3.5 pt k vineri imi iau altu..si nu mai am ce sa fac cu el ..

 

deci nus .. ideea e k daca n-ai ceva mai bun ..un schimb nu prea ma intereseaza

 

 

are 2 chain block-uri ..in care iti potzi pune 6 efecte in serie , 3 band eq , drive ,ton ,ambience , noie reduction ,hybrid gain control , amp simulator , ma rog.. ideea e k e destul de complex..potzi seta ff multe la un efect.si nu are sunet digital ..(specific unui zoom) ..

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.