www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[servicii] Ofer Meditatii Chitara-constanta


Cally
 Share

Recommended Posts

Metode rapide si eficiente de a invata la chitara:teorie,tehnica,elemente blues,funk,rock,rock and rolle,pop,punk.

 

Locatie:Constanta:

 

Pretul meu este de 30 ron pe o sedinta de 2 ore,dar se poate face si o ora(15 ron) sau o ora jumate(23 ron)

 

Timpul sedintei si locul intalnirii ramane la aprecierea clientului.

 

 

 

date de contact:-tel:0760542359

-email:caliman_alexandru@yahoo.com

Alexandru

Edited by Cally
Link to comment
Share on other sites

Mi s-a sugerat sa postez si experienta si studii:

 

Experienta:cant la chitara de 3 ani,cant intr-o trupa cu care am concertat in City Park Mall constanta de 2 ori,casa de cultura navodari de 2 ori,liceul de arta de 2 ori, si alte locatii mai putin cunoscute in ultimii 2 ani.

 

La capitolul studii nu ma pot lauda ca am facut chitara cu un anumit profesor dar am primit sfaturi de la mai multi artisti si profesori.Cunosc teoria muzicala si mai ales tot ce tine de chitara ,tehnica(pull off,hammer on,penaj alternativ,combinatia celor doua,armonice,armonice artificiale,slide-uri,band-uri, si altele)scari:gama naturala,pentatonice,pentatonic b3(blues),pentatonic minor,pentatonic major,cromatice;progresii,acorduri naturale,acorduri rasturnate,tipuri diferite de acorduri de la natural la sus 2, sus 4, power chords,de septima etc. si bineinteles multiple exercitii pt degetatie,exactitate,independenta degetelor si viteza.

Edited by Cally
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Am marit pretul daca te uiti mai bine.SI nu te ingrijora ,am 5 elevi care vin constant ....doar 5 pentru ca nu am timp de mai multi.Mai multe detalii ai in P.M.Foarte urat ce ai facut tu oricum:P

.Anuntul este valabil pana in septembrie deoarece ma mut la bucuresti pentru niste proiecte muzicale.

 

noul nr de tel:0752778663

Edited by Cally
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.