www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Proiect Reggae In Bucuresti


M.S.
 Share

Recommended Posts

Salutari!

 

Doresc sa incep un proiect reggae/ska, in Bucuresti. Daca este cineva interesat de infiintarea unei astfel de trupe, ma poate contacta la numarul de telefon 0730234422. Eu pot sa pun la dispozitie sala de repetitii, cateva scule si vocea si versurile in engleza sau romana. Ca experienta pot spune ca am mai cantat cam 2 ani intr-o trupa la voce, in Bucuresti in principal, am trecut si pe la inregistrari, deci prin studio. Pentru faza de inceput vreau sa strang pe cei interesati, sa incercam sa improvizam si sa vedem daca ne place. In concluzie caut pt inceput o chitara, un bas si un tobar dar si clapele sunt binevenite. Ca referinta pentru stilul de care as vrea sa ne apropiem : Eddy Grant - "I WALK ALONE TONIGHT", "DO YOU FEEL MY LOVE", Althea & Donna - "MAKE A TRUCE" (preferata mea) sau "UPTOWN TOP RANKING" si mai sunt. Astept un semn la numarul de mai sus sau pe messenger - mateisidon -. Matei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.