www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Trupa In Bucuresti Sau Oameni Sa Formez O Trupa


marshell
 Share

Recommended Posts

salut sunt un bassist care cauta in bucuresti o trupa (care desigur are nevoie de un bassist) sau oameni dispusi sa formeze o trupa noua. In legatura cu "genurile" care imi place,ce vreau sa abordez sau experienta mea putem vb prin mail sau pe mess. Pot sa zic doar ca am un bass cu 4 corzi, is foarte greu convins sa cant metal si nu am amp.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest pascaru raluca

buna .. deci daka oferta mai e ...valabila cu bassistul.. eu sunt baterista in trupa black stain ..de curand numai avem basist.. noi kantam de vreo 2 ani ..

noi cantam coveruri rock-ul anilor 80' ca band am ajuns sa ne omogenizam..pe viitor dorim sa facem mai multa compozitie.. de inregistrat.. cand este pus la punct inregistram..are cine sa ne inregistreze de cantat este ...loc.. doar de repetat.. daka esti open minded , iei atitudine pe scena si studiezi hai in barca noastra nu ai ce sa pierzi... aviz bucurestenilor:)

cei interesati add pascaru_raluca91

peace and keep on rocking !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest palexei

salut sunt chitarist,id maeu de mess:aliosha88 ,eu mai stiu oameni,vorbim shi poate reushim sa fomam o trupa sau vedem noi scriemi!!!!alexei

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.