www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Midnightexpress Se Amana


midnight rider
 Share

Recommended Posts

Concertul de duminica din Big Mamou se amana pentru o data care se va comunica ulterior,imediat ce o sa ma mai lase febra,ca stau toata ziua in frig la constructia care nu se mai termina odata,offff

Link to comment
Share on other sites

multumesc tuturor celor care ne-au urat insanatosire grabnica

@mircea19>Nu construim cladirea,ea din pacate exista,ca altfel o faceam mai cu schepsis,si avea cel putin un nivel in plus,ca asta nu are pivnita ,si e mult mai usor sa antifonezi un beci.PRACTIC E O CLADIRE NEFINISATA,adica are pereti si are beton pe jos,ceva geamuri,nu toate sunt functionale.Noi am pus rigips pe toti peretii de la etaj,unde vor fi salile de curs,acum antifonam cele trei sali de repetitie de la parter,la etaj e o sala mare de 43 de mp,care e semi antifonata,acolo se pot tine ore de dans,si acolo vor fi workshopurile,ea nu se poate antifona total fiindca are foarte multe geamuri care dau spre sud si est,si e pacat sa se piarda lumina naturala.In acest weekend se pune parchet pe tot etajul si urmeaza baile....o groaza de bani

Stay tuned,o sa pun si ceva poze

Daca domnii de la administratie considera,sa mute postul asta la Sala de repetitie....

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

aha.. o sa fie ceva mai mult decat o sala de repetitii ... un fel de centru cultural :).. e misto ideea,,, bafta...

 

eu am terminat sala .. asa zisa "cea mai ieftina sala de repetitii din bucuresti" -si a iesit destul de bine avand in vedere ca e prima experienta de genu asta... :) .chiar mi-ar face placere sa treci odata cand ai timp sa vezi cum a iesit...

 

ps: am niste relatii pe la cateva firme producatoare de materiale fonoabsorbante ...daca va intereseaza o oferta... da-mi un pm cu materialele de care aveti nevoie si ma interesez de preturi.. ok?

 

te salut

Link to comment
Share on other sites

aha.. o sa fie ceva mai mult decat o sala de repetitii ... un fel de centru cultural :).. e misto ideea,,, bafta...

 

eu am terminat sala .. asa zisa "cea mai ieftina sala de repetitii din bucuresti" -si a iesit destul de bine avand in vedere ca e prima experienta de genu asta... :) .chiar mi-ar face placere sa treci odata cand ai timp sa vezi cum a iesit...

 

ps: am niste relatii pe la cateva firme producatoare de materiale fonoabsorbante ...daca va intereseaza o oferta... da-mi un pm cu materialele de care aveti nevoie si ma interesez de preturi.. ok?

 

te salut

Bineinteles ca vreau sa vad cat de curand ce ai facut,si bineinteles ca te invit sa vezi ce-am facut noi,Eu cred ca orice colaborare sau schimb de informatii sunt benefice,mai ales ca nu avem nici unii o experienta mai vasta in domeniu,Noi l-am adus pe Flaviu Oros sa vedem niste solutii specifice,dar nici el nu are o prea mare experienta cu materialele de la noi,insa ne-au folosit foarte mult cunostintele lui teoretice

Ti-am dat Pm cu nr meu de tel

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Mda pacat am fost la one night stand in Coyote si a fost belea asha fi vrut sa vad si acest proiect oricum sanatate.

Link to comment
Share on other sites

Mda pacat am fost la one night stand in Coyote si a fost belea asha fi vrut sa vad si acest proiect oricum sanatate.

:):):) asta nu e proiect,my friend,asta e o trupa care functioneaza de 3 ani si e pe cale sa scoata un album live,One Night Stand e proiect :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.