www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand/schimb Bass


Guest Alucard
 Share

Recommended Posts

Guest Alucard

Deci...am un bass un pic mai vechi da se afla intr-o stare mai buna dekt cea in kre l-am luat pt k i-am indepartat stratu de lac shi d vopsea shi l-am vopsit io q negru shi a ieshit super...shi singurul motiv pt kre l-am luat era k dozele sunt f bune...orc io prefer sami iau electrik asha k cine vrea poa sa fak schimb electrik q bassu meu...sau cei kre vor pur shi simplu sa-l cumpere cer 4 mil...evident negociabil...pt cei kre voi informatzii ii rog sami dea pm sau mail k io mah uit f rar p rgc shi nu prea shtiu c s intampla... ym id : alucard_blood_bound at yahoo.com ...ozzy buna

post-793-1141155421_thumb.jpg

post-793-1141155440_thumb.jpg

post-793-1141155478_thumb.jpg

post-793-1141155510_thumb.jpg

post-793-1141155543_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:):):) DOAMNE 4 milioane!!! Pai daca il vedeti pe al meu vopsit cu pensula e lux si mie mi-e jena sa cer 1 mil pe el si macar n-am vopsit si grifu. Al tau are led in loc de potentiometru :(B);). Si i-ai vopsit si placuta cu care se prind suruburile pe spate. Vopseaua aia e cam scursa sau mi se pare mie (ps vezi ca pe capul grifului cred ca s-a prins o musca moarta sub stratul de vopsea). Ca tehnica de vopsit ce ai folosit? L-ai indesat intr-un butoi de vopsea sau ai turnat vopsea din canistra pe el? A, inca ceva: ai uitat sa vopsesti si corzile si ledu ala trebuia vopsit si el, de asemenea cheile si dozele. Si in loc de mufa trebuia sa scoti 2 fire din el vopsite si ele...

 

In rest a iesit super cum ai zis si tu. O sa apelez la servicile tale cand o sa veau sa-mi vopsesc clanta de la usa sau capacul de la wc. Bafta la vanzare!

 

Ps: ledu ala e carpeala lu Mosu. Basu l-ai luat cu cel mult 1.7 mil

 

 

 

 

 

:o;);):o:o:D;)

Edited by kovu_tlk
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.