www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Unde Gasesc Piese Si Parti De Chitara?


Guest funeralofyourmata
 Share

Recommended Posts

Guest funeralofyourmata

Deci..am luat o tseapa de pe okazii..si mi-a venit o chitara electrica..nush cum sa-i zic..e varza :) ..2 corzi stiam ca nu are dar la naighba lipsesc fret wire-urile toate si nush de unde sa-mi iau asa ceva..dar parca totusi as inlocui gatul cu totul..ma poate indruma si pe mine cineva catre un site romanesc unde as putea gasi parti de chitara sau piese sau daca are cineva un gat de chitara de genu asta..

 

http://www.guitarshop.ro/poza-zoom.php?poz...710603_zoom.jpg

 

dar in stare buna si nu mai are nevoie de el va rog sa ma anuntati!! multumesc anticipat!! :)

Link to comment
Share on other sites

De aia nu am incredere nici in Ebay.be, teapa e la fel, no matter limba pe care o vorbesti... Vindeau unii ceva Fendere, ziceau ca sunt practic nefolosite da aveau o uzura intre fret-uri de mama-mamaaa... Suni, mergi, vezi, testezi, intrebi din nou pretul, asta e procedura cu orice second-hand, nu numai chitari...

Link to comment
Share on other sites

Guest funeralofyourmata
Cat ai dat pe ea?

oau..am dat 200 ron:|

..ce tampit is~X(!!

 

De aia nu am incredere nici in Ebay.be, teapa e la fel, no matter limba pe care o vorbesti... Vindeau unii ceva Fendere, ziceau ca sunt practic nefolosite da aveau o uzura intre fret-uri de mama-mamaaa... Suni, mergi, vezi, testezi, intrebi din nou pretul, asta e procedura cu orice second-hand, nu numai chitari...

 

corect :) ..da m-am aruncat..nush ce mi-a venit

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sa stiti ca ni-i asa de rau pe e-bay, cu conditia sa cumperi de pe e-bay stores (adica magazine virtuale care vand si prin intermediul lor) si nu de la persoane fizice. Eu mi-am luat grif de chitara si 3 doze dimarzio toate noi, la un pret pe care aici nu le gesesti nici second.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.