www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cautam Tobosar Si Basist


Guest pappy
 Share

Recommended Posts

Varsta minima 25 de ani, experienta de scena. Pentru basist capacitatea de a face backing vocals este un plus.

 

Proiectul este deja in derulare. Nu acceptam oameni implicati si in alte proiecte.

Link to comment
Share on other sites

Guest mihalceamihalcea

Salut,

 

Am vazut trupa sub diverse componente, o data in Big si Downsteers, apoi la Coyot era radical schimbata. Sincer initial suna bine, dar dupa aia s-a vazut ca ceva nu mergea. Si pacat ca erau instrumentisti buni, chiar foarte buni, pe care i-am mai vazut si in alte trupe, mai putin pe tine, pe care te-am vazut putin in Spice si pe fatuca aia care chiar promitea cu vocea, chiar stii pe unde mai cinta, ca ar fi pacat de ea sa se lase. Iar la Coyot, suna destul de bine, am vazut ca Mircea a fost inlucuit de Ionut, pe care il cunosc personal si cu mina pe inima spun ca e un mare basist, nu ca Mircea pe care l-am intilnit de citeva ori prin Bv cind cinta cu Vox nu ar fi fost bun, dar il stiu ca e materialisrt si cred ca asta a fost si motivul pt care a plecat sau ati renuntat la el.

In concluzie as veni sa cint cu Fire Escape, dar ce perspective sint ca nu am mai auzit mai nimic, doar niste zvicniri impotente si promisiuni.

 

Merci,

Andrei Mihalcea

Link to comment
Share on other sites

Pai perspectivele sunt astea: cand o fi sa fie formula finala si inchegata lucrurile vor fi bine

Aceasta este formula finala:in patru oameni, fara fete (posibil doar inca un clapar). Nu stiu la ce promisiuni te referi... Iesirile rare se datoreaza schimbarilor de componenta.

 

Ma bucur ca desi atat de rar iesiti am reusit sa atragem atentia. Judecand dupa discursul pe care il ai nu cred ca este cazul sa colaboram, dar poti oricand sa imi dovedesti ca m-am inselat...

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca ti-ai dat osteneala sa iti faci un profil numai ca sa poti sa raspunzi la apelul nostru... Judecand dupa modul in care e facut profilul, unde lipsesc multe date, probabil ca l-ai facut in mare graba... :)

Tare de tot!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest mihalceamihalcea

Dragul meu, nu am facut acest profil in graba, daca vrei ceva date despre mine...am 28 de ani, cint la bas de 12 ani, am cantat pe vas vreo 4 ani, iar pina acum ceva timp am fost basist de studio. DAR, vazand ca ma iei in ras, imi permit sa iti zic ca NEVER EVER :) nu iti voi dovedi cotrariul a ceea ce gandesti tu despre mine, cel putin ambii in aceiasi trupa, din urmatoarele motive: nu vreau sa te consum energetic:)), nu ma intereseaza colaborare tip dictatura, nu ma intereseaza sa colaborez cu oameni care sunt labili psihic si viseaza cai verzi pe pereti(stadion cu 10.000 de pers cind abia aduni intr-un club 20), nu vreau sa te mai bag in alte datorii de genul sa imi platesti cheltuielile pe care probabil le voi face cu trupa(cum am auzit ca ai) si nu in ultimul rind nu imi doresc sa ajung la 50 de ani si sa pling ca am fost dat afara din casa ca nu am platit chiria iar copii vor bomboane rosii.

P.S. Schimba la tine la profil ca ai terminat facultatea si nu esti licentiat ca da foooaaarteee proooost, ce dracu...marketing, cum iti place tie sa crezi ca stiii.

Considera asta un up

 

Si nu stiu dece imi lasa impresia ca e ceva gen "BD la munte si la mare" cind niste neavizati se vedeau vedete si faceau casting!!!!!

Edited by mihalceamihalcea
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.