www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Pedale Boss


Guest neshi3
 Share

Recommended Posts

mahh.. :) deci sa va spun la toti :)

 

am o pedala Boss Heavy Metal HM-2 :) de vanzare :( (suna incredibil, cu un sunet gras si plic, Chrunchy si genial) ... n-am ce sa-i reprosez.. carcasa metalica... indistructibila, ar rezista celui mai puternic atac nuclear B)

 

plus un overdrive care suna cat se poate te rotund si de dulce.. are integrat in el si un compressor ;)) deci.. e 2 in unul :o) sina .. asa cum ar terbui sa sune un overdrive ;))dulce, ascutit si ... cu forta

 

si in plu .. mai am un flanger .. care suna de-a dreptul bestia ;)) e sunetul acela inconfundabil .. gen "unchained melody" plus ... poate oferi o spatialitate geniala... adika poate tine locul unui echo... chiar si unui reverb, este super .. versatil :o) merita

 

la preturi...

 

Bossul HM-2 2.000.000( e un pret ok pentru o pedala asa de reusita) sau 55 de euro

overdrive-ul 1.300.000 sau 35 de euro

flangerul 1.300.000 sau 35 de euro

 

 

e o oferta zic eu cat se poate de in regula

Link to comment
Share on other sites

hello! .. scuzati ca n-am trecut pe aci de ceva vreme .. dar stiti voi... vacantza de :))) faculta :))

 

de contact ma gasiti pe mess cu id-ul ... "neshi3_3"

 

la telefon ma gasiti la nr de tel 0727341145 :)) 24 din 24 :() 7 zile pe saptamana B))

 

deci overdrive-ul si flangerul sunt rusesti.. modelul... nu stiu daca gasesc caracterele necesare dar o sa ma straduiesc ;))

 

pot sa le fac poze :o)

 

si sa le postez ;)) oky

 

aa.. sunt din caransebes.. deci totul se face prin posta ;)

 

sper sa ma descurc

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.