www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Daca Esti Vocalist Sau Baterist Apasa Aici!


Mimesis
 Share

Recommended Posts

Revin dezamagit la sectia "Caut Instrumentist" si caut din nou oameni....sper de data asta sa fie oameni normali care sa vrea sa cante si sa stie oarece...asta e singura cerinta reala:sa stie ceva (deci nu incepatori).Sunt din Cluj si cant de 2 ani la chitara si am mai racolat un basist dornic ca mine de cantat.Eu am 14 ani el are 17 dar banuiesc ca asta e irelevant:P.

Dar sa trec la subiect(nu vreau sa va irosesc timpul):

Evident cautam un baterist si o voce preferabil masculina si ca gen nu stiu exact ... dar va pot spune cam ce ascultam:

 

AC/DC, Alice In Chains, Black Sabbath, Bob Marley(cu ocazii speciale;)Bon jovi, Deep Purple,Deff Leppard,Disturbed, Dream Theater, Europe , Frank Gambale, G3, Gary Moore,Godsmack, Guns N`Roses , Helloween, Iron Maiden, Jeff Beck , JOE "SATCH" Satriani, Judas Priest, Metallica,Megadeth, Motorhead, Nirvana , Offspring, Pantera , Pearl Jam, Phoenix, Pink Floyd, Queen, Rage Against The Machine, Robert Johnson, Scorpions, Smokie , Soundgarden, Stevey Vai ,Velvet Revolver.

 

ORAS: CLUJ

Contact: Sk8_freak0905 sau PrivateMessage aici pe site

Astept cat mai multi oameni NORMALI:D

Sper ca nu se plictiseste nimeni citind la cat de lung e anuntu`.

 

Multumiri Anticipate

Link to comment
Share on other sites

bateristul este mai mereu o problema..care sunt, sunt ocupati...foarte multe formatii si-au determinat prieteni sa invete la baterie...(asa am facut si noi)...gasiti o persoana, care canta la un instrument(oarecare) si verificati daca sta bine cu ritmul...si apoi incercati sa o faceti sa-si ia baterii si sa invete :)...si intr-o luna daca se tine de treaba va zic eu ca va bate ritm pentru orice...

 

succes in gasirea unui baterist :>...sau in gasirea unui viitor baterist :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.