www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Basist Caut Trupa


Guest hybass
 Share

Recommended Posts

Guest hybass

Salut!Sunt Radu si caut o trupa serioasa si linistia.Am o experienta 100 de coveruri si numeroase cluburi si scene din tara.Cant si cu vocea.Am un bass Musicman si un cub Peavey.Astept tel.: 0746225002. Bucuresti.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest pappy

Avem trupa, avem sala, am avea si unde sa cantam si chiar mai mult decat atat. Cautam o formula stabila pana gasim oameni ca noi: dedicati succesului si care cred in ceea ce fac. Am inceput in luna mai si inca mai cautam membrii care sa se dedice proiectului chiar daca mai sunt implicati si in alte proiecte.

 

Tf: 0768 088259

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
Guest relax_bass
ce ciuda imi e ca aici in tm nu gasesc oameni seriosi care vor sa cante coveruri... succes

 

 

depinde ce coveruri vrei sa canti...

Link to comment
Share on other sites

Guest StunnerSBand
Salut!Sunt Radu si caut o trupa serioasa si linistia.Am o experienta 100 de coveruri si numeroase cluburi si scene din tara.Cant si cu vocea.Am un bass Musicman si un cub Peavey.Astept tel.: 0746225002. Bucuresti.

 

 

varsta?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut!Sunt Radu si caut o trupa serioasa si linistia.Am o experienta 100 de coveruri si numeroase cluburi si scene din tara.Cant si cu vocea.Am un bass Musicman si un cub Peavey.Astept tel.: 0746225002. Bucuresti.

 

Trupa cunoscuta cauta INSTRUMENTISTI

Trupa cunoscuta pe piata muzicala romaneasca, stil abordat pop-rock simfonic cu influente etnice , cautam instrumentisti : tobe, CHITARA BASS , CHITARA ELECTRICA si acustica , keyboard

Turnee in tara si in strainatate , aparitii media .... etc.

Varsta minima 20 ani , experienta scenica : min. de 2 ani .

Contract exclusiv – minim 3 ani.

CV-uri , poze si demo-uri se pot trimite pe adresa k1_umg@yahoo.com

Pentru alte intrebari puteti folosi ID Mess : k1_umg

http://www.youtube.com/watch?v=t-Pw2B4sG2k

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.