www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

TabÃrà De Chitarà EdiÞia A Ii-a


Guest arosulescu
 Share

Recommended Posts

Guest arosulescu
Foarte tari pozele !

Se pare ca atzi avut fotograf bun. :)

 

 

da...si eu zic ... speram sa avem si anul acesta. De fapt am inteles ca se va face un film ...sau ceva de genu asta ...nu stiu exact.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest arosulescu

ne-am intors....revin cu poze peste cateva zile.

Multumim celor care au venit si va asteptam si la editia a treia.

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

iata o foarte mica parte din poze (intrucat fiecare din noi a avut parte de o sedinta foto de 10-15 minute...)

 

acestia sunt castigatorii celor sase chitare puse la dispozitie de firma HORA S.A (care si-a confirmat dorinta de a sprijini tabara de chitara si la editia a treia)

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

S-au filmat: un spot publicitar pentru pensiunea Ramet , un clip pentru sectia de chitara electrica si un clip pentru flamenco. Vom intra in posesia acestora peste ceva timp intrucat materialul insumeaza 80 de giga si dureaza post procesarea sa. Multumim pentru aceste clipuri lui Edi Schneider (un om de nota 20) si lui Mihai Lazar (un baiat de nota ... 19 :) )

 

iata cateva secvente de la filmari

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

poze de ansamblu:

 

natura...

 

vestita pensiune.... :) de trei stele.... (e o gluma)

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Pozele sunt facute de mine (cu exceptia celor care prezinta cei 6 castigatori) .. nu ma pricep la fotografie dar asa...ca idee. Voi reveni cu unele profi.

 

 

tabara a fost foarte foarte frumoasa, participantii s-au comportat exemplar...nu am ce sa reprosez nimanui, mancarea ca la restaurant, conditii foarte bune de cazare, in timpul liber am jucat biliard, am avut masa de ping-pong, masa cu joc de fotbal (nu stiu cum ii spune exact), studiul individual nu a fost trecut cu vederea absolut deloc, 4 ore pe zi de chitara, cursantii au putut migra de la o sectie la alta dupa cum le-a dictat dorinta. Organizarea foarte buna.

 

obiectii: fluctuatii de tensiune destul de dese, preturile de la bar cam piperate.

 

 

Multumim (eu si Iarina) lui Silvan Stancel, celor 12 participanti (mare pacat ca raman locuri libere la asemenea evenimente frumoase), Edi Schneider,

Mihai LAzar, Andras Varga, familiei Iacob, cateilor, pisicilor.

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Foarte foarte tare a fost tabara! Chiar a fost o experienta care nu as da-o pentru nimic altceva! Va spun sincer, chiar merita, iar daca vreti sa veniti, nu ezitati.

 

Vreau sa le multumesc si eu lui Silvan, lui Andrei, Iarinei si lui Andras ca au facut posibila tabara. Cursurile au fost foarte serioase si bine organizate, mancarea excelenta, conditiile de cazare foarte bune. Tot ceea ce a zis Andrei Rosulescu nimic nu e exagerat sau supraestimat. O clipa nu s-a sarit peste cursuri, cursurile fiind puse pe primul plan. La show-ul final a fost foarte foarte misto si a fost o experienta frumoasa. Singurele minus-uri care le-am sesizat au fost:

 

1. Mici tensiuni care existau ocazional.

2. Preturile la bar cam mari.

3. Pretul taberei era putin ridicat

4. (Si cea mai importanta) a durat prea putin din punctul meu de vedere.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.