www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitara Electrica


Guest totally_here
 Share

Recommended Posts

Guest totally_here

Buna..Stiu ca o sa sune cam sec, dar cine are de "donat" o chitara electrica cam pe la 100 lei?Nu ma intereseaza nici firma,nici culoare,ci doar sa mearga, cat de cat...Multumesc anticipat., :)

Link to comment
Share on other sites

Guest totally_here
simti nevoia sa spargi o chitara? :)

 

 

De fapt nu,.Chiar vreau sa cant pe ea.Si da, n-am fonduri...dar si asa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest totally_here
Cred ca nu are nici cei 100 de lei :) .

 

 

Pe aia ii am...Mda, stiu la ce preturi se gasesc chitari decente,insa eu nu am acuma bani,pana spre sfarsitul verii. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest totally_here

Sau mai bine, dau la schimb un telefon NOKIA N70 , plus un card de 1GB.Are de toate, si 3G.

Sigur valoreaza mai mult decat suta mea :)

 

Sau deja crescand miza, imi dau si camera video,ii noua, o sa pun si ceva poze.Momentan pentru mine ii foarte important sa imi iau o electrica.Cant de cativa ani, insa pe acustica.Cred ca ma intelegeti.

Pentru o chitara destul de buna le dau si amandoua, camera si telefonul.

Edited by totally_here
Link to comment
Share on other sites

Guest totally_here
cel mai bine zic eu sa le dai pe bani si dupa aia sa iti faci damblaua...din ce am calculat eu acum as zice ca iti iei vreo 500-600 de euro cu care iesi f bine, intra chitara buna(desi nu chiar extraordinara), un amp cel putin decent si 1-2 pedale eventual...

 

Da, ai dreptate, acustica oricum de maine o scot la vanzare, si sper sa gasesc cumparator, dar telefonul si camera?

Nu prea am gasit cui sa le vind.

OFICIAL tot ce am pus la schimb e de vanzare :)

Daca sunt doritori, fie sa cumpere, fie sa schimbe, sunt asteptati cu cea mai mare placere :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cormoran

pune frate pe Okazii toate produsele alea si sigur le dai ..... ca aici nush ce sanse ai sa faci schimburi de genul asta.

bafta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.