www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cautam Chitarist


Rwaninskol
 Share

Recommended Posts

Guest AlinMetallica

da de ce asa scund? ceilalti membri cat au?

 

....ba, acu mi se pare ciudata si ideea mea ca avand 12 ani sa fac trupa cu altii pana in 14... si imi dau seama ca a mea e super exagerata... bine ca nu am postat-o

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest tibi_cool
Cautam chitarist , cu instrument propriu si creativitate... in Bucuresti .. noi cantam pop punk rock... suntem trupa cu piese proprii ... id: rwaninskol

 

am uitat sa mentionez ... chitaristu trebuie sa aibe intre 14 - 16 ani (sa fie scund .. pana in 1 metru 85)

 

salut, am 14ani si cam asta stiu :

si asta: http://www.youtube.com/watch?v=TRGAcqfcWHE...feature=channel

si multe altele pe care nu le-am mai postat

 

daca vis e pare ok, da-ti-mi un semn

Link to comment
Share on other sites

sunt mici ma ... vor si ei sa aiba o gasca ... e aiurea sa fie trupa de 15 ani si sa aiba chitarist de 30 ... chiar aiurea ... acum cu inaltimea , da e ciudat ... dar repet sunt mici ... :)

 

offtopic pt tibi_cool : ai invatat viteza dar inca nu sti de ce canti si ce inseamna sa canti .... invata intai sa simti chitara si sa nu o mai consideri un obiect . incearca sa scoti sunete placute din ea , si apoi treci la viteza . cuvantul parca era virtuos nu vitezoman . succes

Edited by Burb
Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica

chitarist lead sau rhytm?

 

si da... MisuLP are dreptate... puneti si voi o melodie...

Edited by AlinMetallica
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest AlinMetallica

eu unu raman interesat... chiar daca am 12 (13 in noiembrie)... problema e ca eu stau in constanta si tu in bucuresti, raman interesant doar fiindca si eu cautam o trupa cu membrii cam de varsta mea

 

daca te intereseaza ce iti propun trimite-mi prin pm, poate facem schimb de piese/piese in stadiu de proiect etc.

Link to comment
Share on other sites

Guest AlinMetallica
eu unu raman interesat... chiar daca am 12 (13 in noiembrie)... problema e ca eu stau in constanta si tu in bucuresti, raman interesant doar fiindca si eu cautam o trupa cu membrii cam de varsta mea

 

daca te intereseaza ce iti propun trimite-mi prin pm, poate facem schimb de piese/piese in stadiu de proiect etc.

 

si am cam 1.66

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.