www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concert Eric Sardinas


Guest gbaicea

Recommended Posts

Guest gbaicea

Concert ERIC SARDINAS

Opening act: George Baicea Electric Blues Band

Luni, 23 martie, ora 19.00

Becker Brau

Link to comment
Share on other sites

Guest hututui

fratilor am fost si am plecat dezamagit rau....dezamagit nu de sardinas, ci de conationalii nostri care mancau carnati in timp ce sardinas vroia sa faca show.

"no mkore food guys, it is too late to eat, let's party!" cam asha zicea jupanul sardinas, aluzii finute la marlania tipica a romanului, de fapt a proprietarului restaurantului (ca vad ca asta o sa devina) becker brau.

e pacat, se aude bine acolo, omul (becker) are intentii bune, dar face niste greseli impardonabile...CUM DRACU SA SERVESTI MANCARE CAND UN VREA SA FACA SHOW? NU E NUNTA, NU SE CANTA MANELE SAU MAI STIU EU CE...E CONCERT!!! RUSINE!

 

 

sardinas a facut mare show, mi-a placut, a fost trup si suflet, dar a fost vizibil deranjat de apucaturile noastre

 

oare o sa se intample la fel cand vine gambale, in aprilie? ca eu m-am saturat!!!

Edited by hututui
Link to comment
Share on other sites

Este oribil acest obicei, acelasi lucru s-a intimplat si la Paul Gilbert. Nu ii inteleg nici pe cei care fac asta (wtf, in jurul tau e plin ochi de oameni care stau in picioare, n-ai pe unde sa treci, dar tie ti s-a facut pofta de cirnati fix pe muzica unuia dintre cei mai eleganti si rafinati chitaristi), nici pe cei care deservesc localul si care teoretic vor sa creeze acolo o atmosfera pentru lumea buna din muzica...

 

In alta ordine de idei, Sardinas este un bestial, imi pare nespus de rau ca tocmai acum am avut ghinionul sa fiu bolnav si obligat sa stau in casa :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.