www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Procesor Korg Ax10g


dalv

Recommended Posts

Procesor de efecte pt chitara Korg AX10G - 450 RON(128€)

Cumparat acum 7 luni (la pretul de 560 ron de la mcmusic cluj), mai are 5 luni sub garantie - il dau in cutie cu manual de utilizare + adaptor.

E in stare impecabila, tinut in cutie/husa intre cantari. Incape perfect in buzunarelul de la husa de chitara(cel putin cele 2 care le-am avut eu pana acum) - poate fi transportat cu usurinta. In ciuda dimensiunilor si pretului se pot scoate niste tonuri excelente cu el.

post-394-1139062959_thumb.jpgpost-394-1139063026_thumb.jpgpost-394-1139063251_thumb.jpg

 

Linkuri de referinta:

Musiciansfriend

McMusic

Korg

 

Efectul se afla in Cluj.

Link to comment
Share on other sites

nimeni, nimic? :)

As pune un sample doar ca nu am conditii de inregistrat acasa zilele astea asa ca voi apela la posturi mai vechi ale mele. Tot ce am am uploadat pe forum a fost inregistrat cu ax10g-ul...reamintesc 2 sampleuri

jingle bells (riff pe distorsie + lead vox wah + solo cu reverb)

duel18 (solo distorsie cu delay)

Ma gasiti pe messenger, pm pe rgc sau la tel: 0741 188960

Link to comment
Share on other sites

"Cumparat acum 7 luni (la pretul de 560 ron de la mcmusic cluj)," i'a mai citeste tu printre randuri :)

si tot e mai ieftin cu 110 lei :) Motivul pt care nu vreau sa mai scad din pret e ca am deja un om care vrea sa il cumpere cu 400 ron dar asta numai peste o luna, doua...speram ca pana atunci pot sa scot mai mult pe el. Eu zic ca merita mai mult de 400, nu stiu de ce sunteti asa revoltati

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.