www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Chitara Stratocaster


hihi
 Share

Recommended Posts

Vand o chitara copie Stratocaster. O am cam de 1-2 ani. A fost cumparata din Brasov.

Are corzi GHS 0.10 puse cam de vreo 2 saptamani.

Are 2 doze Squier. Una in Bridge si una in Middle. Are un element "custom". Un cap de schelet lipit de pickguard. A, si mai are si un "sticker" handmade pe headstock :)

Chitara suna bine. Pot sa zic ca intre ea si un Squier Affinity nu sunt diferente prea mari. Are cateva zgarieturi care insa nu se vad. Este foarte ingrijita, curatata si lustruita :). Singurul defect este butonul de volum care haraie un pic cand este atins. Cred ca are niste praf..

 

Pretul este de 3 milioane lei (un pic negociabil).

post-20-1138642822_thumb.jpg

post-20-1138642862_thumb.jpg

post-20-1138642937_thumb.jpg

post-20-1138642965_thumb.jpg

Edited by hihi
Link to comment
Share on other sites

Vand o chitara copie Stratocaster. O am cam de 1-2 ani. A fost cumparata din Brasov.

Are corzi GHS 0.10 puse cam de vreo 2 saptamani.

Are 2 doze Squier. Una in Bridge si una in Middle. Are un element "custom". Un cap de schelet lipit de pickguard. A, si mai are si un "sticker" handmade pe headstock :)

Chitara suna bine. Pot sa zic ca intre ea si un Squier Affinity nu sunt diferente prea mari. Are cateva zgarieturi care insa nu se vad. Este foarte ingrijita, curatata si lustruita :). Singurul defect este butonul de volum care haraie un pic cand este atins. Cred ca are niste praf..

 

Pretul este de 3 milioane lei (un pic negociabil).

ce inseamna un pic?

sunt interesat,da un pm cu nr.de tel

Link to comment
Share on other sites

ce inseamna un pic?

sunt interesat,da un pm cu nr.de tel

Un pic.. adica 2-3 sute... Mai... nr meu de telefon este 0726.146.715. Faza e ca nu prea ma grabesc sa dau chitara pentru ca inca nu am destui bani sa-mi cumpara alta...

Sau, putem vorbi pe messenger:

hihisteinensen@yahoo.com.nospam.com (sterge .nospam.com din coada :)) chiar cica merge faza cu nospam.com :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.