www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[servicii] Caut Spatiu Ptr Studio Inregistrari Si Sala Repetitii


Guest HappyNRG
 Share

Recommended Posts

Guest HappyNRG

Caut spatiu unde se poate face studio de inregistrari si poate fi folosit si ca sala de repetitii(adica "borcanul" un picutz mai mare). As vrea sa fie deja amenajat si ma intereseaza pentru un contract de lunga durata.

Daca aveti asa ceva, lasati si niste preturi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Nebunu'

am exact ce iti trebuie. suprafata totala ~50m2 (borcan 32, birou ~8, hol, spatiu depozitare 10m2)

borcanul 32m2, biroul 8m2, geamuri termopan DUBLU (1.80/90) adika 4 geamuri de 6mm cu argon intre birou si borcan

usi de termopan cu geamuri groase 6mm cu argon la borcan si birou, 2 usi metal la intrare (una exterioara de protectie, una interioare antifonata),,borcanul ANTIFONAT COMPLET (vata/rigips/burete, pe toti peretii laterali), mocheta, tavan incasetat antifonat cu vata bazaltica, geam la borcan (exterior) de 8mm cu argon... grupuri de neoane silentioase , antistatice, impamantare, brum 0, traseu curent electric tras individual.

aer conditionat 18.000 btu...........

 

in cateva cuvinte,, e un studio complet, mai bine zis studioul meu in care se si repeta.

 

pret inchiriere 900E/luna + utilitati

 

il inchiriez deoarece ma mut intr un spatiu mult mai mare. aici nu am loc sa ma extind,,

 

contaract, seriozitate. o724 864 185

 

*** central, sector 3, LINISTE ( FARA VECINI sus, jos sau laterale)

*** paza, portar, legitimatii, parcare

*** cladirea in sine (exteriorul) arata foarte URAT !!! (deoarece este o cladire industriala, fosta fabrica)

Edited by Mihai Nebunu'
Link to comment
Share on other sites

Guest HappyNRG

Suna f bine ce-mi propui, dar, din pacate e mult prea scump..:)

Eu am mai avut inchiriat un studio...cu 350 de euro :) (e adevarat ca a ramas un tarif mai vechi si ca era mai mic)

Mai caut si mai vb. Ms oricum

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.