www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

VAND : Chitara Ibanez Les Paul - Custom


carramba
 Share

Recommended Posts

vand chitara ibanez les paul an fabricatie 1982, stare beton, setata de lutier, 350 euro, doua humbuckere, three way switch, taste jumbo, grif reglabil, face fiecare banutz.

imi cer scuze ca nu am alta poza, dar unui eventual cumparator ii pot pune chitara la dispozitie pentru proba.

post-927-1136553040_thumb.jpg

Edited by carramba
Link to comment
Share on other sites

...lasa si tu 1 numar de telefon sau 1 ID de messenger!!!

 

vreau sa probez si yo chitara!!!

Edited by jimmy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

si pe cealalta se pare ca tot gibson scrie :) , omu zice ca a lucrat lutieru la ea poate o fii schimbat si scrisu :)

tati, chitara e una si aceeasi. repet - inlay-ul cu gibson a fost inserat de catre fostul proprietar, care probabil era nebun cu gibsonu'

chitara este ibanez emperador, se fabrica prin anii '80 de japonezi, fara nici o sigla, se vindea in america si toata lumea era fericita (pentru cunoscatori, este o reproducere a modelului les paul 1960).

astept pm de la cei interesati.

 

p.s. mai pun niste poze ca sa demonstrez ca asta-i chiar scula cu care cant de vreo trei ani. :)

post-927-1137617788_thumb.jpg

post-927-1137618023_thumb.jpg

Edited by carramba
Link to comment
Share on other sites

salut, raresh, corpul e din doua bucati, nu stiu din ce lemn, iar griful are DOUA insertii pe spate, habar nu am despre ce lemn e vorba, daca te intereseaza ne vedem si o probezi.

accept si un schimb, daca e de la tine, ca stiu ca te pricepi. :)

p.s. o iei s-o spargi? :)

Edited by carramba
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.