www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Epiphone Invader Pack...


CernoBill
 Share

Recommended Posts

de vreo cateva luni, am gasit pe saitu' lu' nea Thomann chestia asta...si ma intreb eu...chitara aia o fi chiar din mahon...? si o fi chiar set-neck...? :) la pretu' ala, nu prea as zice...

stie careva ceva de chestia asta...? as vrea, daca e posibil, sa-mi raspunda cineva care a avut de-a face cu chitara...sau, oricum, stie ce zice... :) poate e prin zona domnu' Rares Totu si ar putea sa ma lamureasca :P stiu ca el e in da biznis cu nenii de la Epiphone :D

no...multam de atentie... :)

Edited by CernoBill
Link to comment
Share on other sites

de vreo cateva luni, am gasit pe saitu' lu' nea Thomann chestia asta...si ma intreb eu...chitara aia o fi chiar din mahon...? si o fi chiar set-neck...? :) la pretu' ala, nu prea as zice...

stie careva ceva de chestia asta...? as vrea, daca e posibil, sa-mi raspunda cineva care a avut de-a face cu chitara...sau, oricum, stie ce zice... :) poate e prin zona domnu' Rares Totu si ar putea sa ma lamureasca :P stiu ca el e in da biznis cu nenii de la Epiphone :D

no...multam de atentie... :)

 

RARES da in gropi da fraier ce ai stie numai ce scrie in reviste sau ce la mintit reprezentanta de la epifone

Link to comment
Share on other sites

Chitara e copie dupa http://www.gibson.com/en-us/Divisions/Maes...ngle%20Cutaway/ :)

Daca lemnul e bun, atunci cred ca merita. :)

 

 

 

RARES da in gropi da fraier ce ai stie numai ce scrie in reviste sau ce la mintit reprezentanta de la epifone

 

 

RAY5 nu e nevoie sa te iei de Rares pe fiecare topic. Daca ai ceva de impartit cu el, de ce nu-i dai un PM? :)

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Chitara e copie dupa http://www.gibson.com/en-us/Divisions/Maes...ngle%20Cutaway/ :)

Daca lemnul e bun, atunci cred ca merita. :)

 

 

 

 

 

 

RAY5 nu e nevoie sa te iei de Rares pe fiecare topic. Daca ai ceva de impartit cu el, de ce nu-i dai un PM? :)

 

nu merita sa discut cu iel de almtfel iel nu vine pe aici numa cind gaseste sa vinda ceva sau cinapare cineva care ai permite sa scrie toate prostiile in topik-ul lui fara ca sal trimita dracului ca de cind a venit sa -si bata jok pe topic ca sa zica pina la urma ca vre sa vinda o chitara a disparut si nu mai da pe aici spunemi si mie daca are un topik? sa am unde sal trimit dracului

pai vezi ca iel nu mia dat pm sa ma faca prost ,sarantocu a scriso in topik dar cum iel nu are topik stiam ca il gasesc la cei care se intereseaza sa cumpere o chitara

 

 

si acum daca e deranjat sa mio spuna iel .....! ce e minor ? are nevoie de acompaniere DE FAPT SI PE TOPICUL MEU NU A VENIT SINGU ERA CU O TRUPA DE INTELECTUALI (cunosteau tot ce se scrie in ziar si pe sit ) sa ma faca pe mine prost si nu mam suparat de lok il respect in felul meu....asa....deci daca eu nu sint suparat de ce sa se supere iel ......iar de spre restul nu credeam ca va deranjeaza

Link to comment
Share on other sites

aaa...de ce se ajunge la scandal...? :)

ai giast uanted sam help... :)

 

PARDON IMI CER SCUZE RECUNOSC CA AM INCALZIT ATMOSFERA

 

dar nu prea aveam ce face la ora asta si ma gindem ca la ora asta nu vede nimeni e noapte

 

numai ca ma cam intriga faptul (cum ziceam mai sus) dar cind vrea cineva sa aibe o info despre chitara trupa e prezenta cu sfaturi si indrumari iar rezultatul e cumpara de aici uite

 

acum sati spun ce gindesc ieu despre chitara care ai prezentato

mam uitat pe sit si e unpret foart foarte atragator dar sa stii ca chitara e o chitara" trei sfert" e un pic mai mica decit un les paul normal e buna doar pentru inceput sa inveti dar o depasesti repede , deci vei fi obligat sa cumperi altceva caci cu ea nu poti avansa e o chitara de copii daca esti sirguinceos si muncesti si daca mai si inveti repede o sa iti dai repede seama ca instrumentul nu te mai ajuta si o sa ai nevoie de o chitara normala . asta va fi buna doar pentru inceput .

eu as zice sa faci un efort de plus si sa iei o chitara les paul nomala chiar daca ei amplificatorul mai tirziu

iar a doua observatie chitarile de gen les paul cintaresc un pic mai mult decit restul au si un grif mai gros deci tre sa ai un pic degetele mai sanatoase si umeri sa tii lemnu ala in spate daca crezi ca natura nu te ajuta vezi la fender (squier) sint mult mai finute dar suna diferit de stilul asta de chitare

Link to comment
Share on other sites

uite am facut putine cercetari la toman pe sit sa vad despre ce evorba mai clar

ok deci acum rectific despre dimensiunile chitarii eo chitara standard dar tot proasta asta sustin

numi place cordarul deloc ,nu are microfonul de linga grif deci tecnicmon nu ti-o prescriu

 

COMERCIALMON eu mam uitat pe situl thoman francez chitara nu este in stoc

pretul de 88 de € e valabil numai daca cumperi shi ampliful de 10w harley benton

 

deci pretul de 88 de € e doar minciuna sa te atraga pentru ca esti obligat sa iei shi amplufu si atunci se ridica pretul la 111 sau 113 € apoximativ de ce aproximativ? PENTRU CA IN FATA PRETULUI SCRIE CLAR CA PRETUL INCEPE CU :111€ SAU CU 113 € DE CE?

 

mam uitat si la oferta cu amplifuri si am gasit ca amplifu costa 69€ pe sit dar la reduceri adica cu ofrta costa 38€

 

atunci calculam iara 88+38=136 uite de ce e scris in fata pretului de 111 ca INCEPE cu 111 dar nu scrie ca pretul ESTE 111 ok ?

asta e politica de vinzare dar nu e adevarul . adevarul il vei cunoaste cind ajungi la caserie ca sa platesti si acolo o sati explice ca nu ai inteles tu

apropo vezi ca in dreapta paginii unde Sint puse ofertel adoua oferta SET 01 care este aceeasi nu mai costa 88 ci 98

 

acum preturile de pe situl francez corespunde mai bine cu uniunea europeana ca aveti T.V.A. inclus in pret asa scrie ca tva si transport inclus in pret

 

 

acuma mai fa si tu cercetarile tele fa calcule sau daca nu asa pe viu o komanzi si vezi cit costa pina il ai in mina dupa ce ai plecat de la posta atunci stii sigur cit costa

AS ZICE SA ALEGI ALTA CHITARA CA ASTA NUMI PLACE DE LOC

Edited by RAY5
Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle
RARES da in gropi da fraier ce ai stie numai ce scrie in reviste sau ce la mintit reprezentanta de la epifone

 

 

Inteleg ca Rares ti-a desfiintat Supreme-ul, insa am rugamintea sa-ti rezolvi in particular orice problema ai cu el si sa nu mai postezi ca sa te afli in treaba. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest Geliraden

Incearca macar sa inveti sa scrii inainte sa te iei de altcineva, si macar da si un motiv bun pentru care te iei de el, ca sa stim si noi ca nu te-ai trezit brusc ca trebuie neaparat sa te iei de cineva. Vezi prima oara paiul din ochiul tau inainte sa vezi barna din ochiul altuia. Cat despre locul unde ti-ai gasit sa postezi... a fost de prost gust, imi pare rau, omul vroia o parere (si aia data cum nici tu nu stii, prima oara ii zici un lucru, dupa aia alt lucru, ma mir daca tu intelegi ceva din ce ai vrut sa zici) si tu incepi sa te iei de altcineva, total fara legatura cu subiectul, si care nici n-are treaba cu cel care a deschis topic-ul, cred ca singura vina a lui Rares e ca e dealer Gibson. Si ma indoiesc ca stie doar ce i se spune de la reprezentanta, sincer... si chiar daca ar fi asa, care e problema pana la urma? Te obliga cineva sa ai de-a face cu el, te obliga cineva sa cumperi de la el? Tot n-am inteles de unde a aparut problema, dar in fine. Stiu ca o sa imi sari in cap acuma, dar cateodata adevarul poate sa doara... my 2 cents legat de ce ai facut tu: :)

 

PS: sincer, cei ca tine care sunt pe forum doar sa se afle in treaba fac RGC sa fie ce e... si daca nu stii ce a devenit RGC, uita-te putin prin cateva topicuri, afla cateva pareri ale unor oameni care sunt aici in speranta de a invata ceva, de a primi niste raspunsuri sau poate doar de a-si face prieteni... si mai apare unul ca tine care se ia in public de altcineva (cu sau fara motiv, nu ma intereseaza) si tot asa mai apare inca unul care vede ca daca unuia ii merge de ce sa nu se ia si el de cineva, si asa ajunge RGC-ul ce a ajuns... imi pare rau ca e situatia cum e, si imi pare rau pentru cei care vor sa afle ceva si se lovesc de asemenea "distractii".

 

Si ca sa fiu ontopic... @CernoBill, chitara mi se pare putin cam ieftina pentru a fi macar o chitara decenta. Daca vrei o chitara care sa iti ramana utila mai mult timp si care sa nu iti ofere mai multe probleme decat satisfactii, si mai ales daca iti permite bugetul, orienteaza-te spre ceva macar pe la 200 euro, fara floyd-rose si alte "jucarii" pe ea.

Edited by Geliraden
Link to comment
Share on other sites

Inteleg ca Rares ti-a desfiintat Supreme-ul, insa am rugamintea sa-ti rezolvi in particular orice problema ai cu el si sa nu mai postezi ca sa te afli in treaba. Multumesc!

 

 

BAI EU AM TERMINA , SI MAI MULT INCA MIAM CERUT SCUZE OK?

 

 

:) DA ASTA A FOST SAI ARAT ZAPACITULUI ALA CA ORICINE POATE SA SCRIE O PROSTIE .......DAR AS VRE ACUM SA VAD DACA CINEVA STIE SA SE SCUZE

 

EU AM FACUTO SI PE UNA SI PE ALTA ......ARTIST COMPLECT..... ADICA IAM DAT EXEMPLU

Link to comment
Share on other sites

Incearca macar sa inveti sa scrii inainte sa te iei de altcineva, si macar da si un motiv bun pentru care te iei de el, ca sa stim si noi ca nu te-ai trezit brusc ca trebuie neaparat sa te iei de cineva. Vezi prima oara paiul din ochiul tau inainte sa vezi barna din ochiul altuia. Cat despre locul unde ti-ai gasit sa postezi... a fost de prost gust, imi pare rau, omul vroia o parere (si aia data cum nici tu nu stii, prima oara ii zici un lucru, dupa aia alt lucru, ma mir daca tu intelegi ceva din ce ai vrut sa zici) si tu incepi sa te iei de altcineva, total fara legatura cu subiectul, si care nici n-are treaba cu cel care a deschis topic-ul, cred ca singura vina a lui Rares e ca e dealer Gibson. Si ma indoiesc ca stie doar ce i se spune de la reprezentanta, sincer... si chiar daca ar fi asa, care e problema pana la urma? Te obliga cineva sa ai de-a face cu el, te obliga cineva sa cumperi de la el? Tot n-am inteles de unde a aparut problema, dar in fine. Stiu ca o sa imi sari in cap acuma, dar cateodata adevarul poate sa doara... my 2 cents legat de ce ai facut tu: :)

 

PS: sincer, cei ca tine care sunt pe forum doar sa se afle in treaba fac RGC sa fie ce e... si daca nu stii ce a devenit RGC, uita-te putin prin cateva topicuri, afla cateva pareri ale unor oameni care sunt aici in speranta de a invata ceva, de a primi niste raspunsuri sau poate doar de a-si face prieteni... si mai apare unul ca tine care se ia in public de altcineva (cu sau fara motiv, nu ma intereseaza) si tot asa mai apare inca unul care vede ca daca unuia ii merge de ce sa nu se ia si el de cineva, si asa ajunge RGC-ul ce a ajuns... imi pare rau ca e situatia cum e, si imi pare rau pentru cei care vor sa afle ceva si se lovesc de asemenea "distractii".

 

Si ca sa fiu ontopic... @CernoBill, chitara mi se pare putin cam ieftina pentru a fi macar o chitara decenta. Daca vrei o chitara care sa iti ramana utila mai mult timp si care sa nu iti ofere mai multe probleme decat satisfactii, si mai ales daca iti permite bugetul, orienteaza-te spre ceva macar pe la 200 euro, fara floyd-rose si alte "jucarii" pe ea.

 

 

 

POATE ca ma exprim diferit ,dar tu ai inteles perfect ce am zis ! PROBLEMA e ca eu nu inteleg de ce te bagi ,tea trimis iel pe tine ? esti posta lui ,sau catelul lui? CE iel nu stie sa se apere singur ? de ce are nevoie sai dea cineva dreptate ? lasal pe iel sa vina ,numai ca de atunci nu a mai venit niciodata dar sint sigur ca va veni sai vinda copilului o chitara ,si dupa aia dispare sa nu strige dupa iel aia la care lea vindut CHITARI BUNE !hahahhahhhaa

deo camdata eu nu am ofensat pe nimeni,niciodata dar nu e cazul sa spun de altii acelasi lucru . IAR dupa cum ai citit mai sus miam cerut si scuze , dar tu de ce te bagi?ca nu am vorbit de tine? SI ACUM SPER CA NU TEAI SUPARAT !!!! IN CAZUL INCARE TEAI SUPARAT SPUNEMI SA STIU SI IEU , CA NU PRICEP !!!!!! MERCI

Link to comment
Share on other sites

Guest Geliraden

M-am bagat din simplul motiv ca asa discutii taie cam tuturor cheful de a mai pune intrebari pe forum. Ai fi putut sa rezolvi asta in mod civilizat, ii trimiteai omului un PM si gata, nu trebuia sa faci o chestie publica din asta. Si stai calm, nu m-a trimis nimeni, pur si simplu m-am saturat sa citesc un topic care poate are ceva util si sa dau de unii care nu pot sa se abtina de la a face scandal, ca sa nu mai zic de macelarirea limbii romane... da, am inteles ce vroiai sa zici, dar cu greu. Si nu te supara, dar sincer nu-mi pica bine sa vad ca de la o simpla intrebare iese inca un scandal fara sens. Raspunde-i omului la intrebare, dar cu bun simt. Puteai pur si simplu sa zici ca ii recomanzi alta marca de chitara, si sa iti tii discutiile cu Rares personale. Daca ar fi dupa mine, ai avea cel putin un warn daca nu chiar ban temporar, si ma mir ca adminii tolereaza asa ceva. Inca o data, nu te supara pe mine, imi zic doar parerea spre binele celui care a pus intrebarea. Nu am nimic cu tine, nu am nimic cu Rares, si daca ai ceva de impartit cu mine sau cu el te rog fa-o in privat, nu umple forumul de tampenii.

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

Cu tot respectul, la aproape 40 de ani ... va vad om serios. Dati dovada de intelepciune ca lumea are nevoie de asa ceva, mai ales Romania. Stiti ca un om care vorbeste numai cand trebuie e luat drept intelept chiar daca nu are pic de creier. Hai baietzi, am pretentii de la voi, chiar daca nu sunt eu in masura sa sfatuiesc, nu sunt eu perfect sau aproape de perfect, trebuie sa fim prieteni macar intre noi, intr-o lume plina de prostie si de incultura. Hai faceti pace si nu mai lasati offtopicuri ... :)

Edited by DoomShadow
Link to comment
Share on other sites

mi se pare mie sau pachetu asta nu e nici pe site-ul celor de la epiphone? :)

 

oricum, daca vreti sa aflati din ce e facuta chitara si ce specificatii mai are, intrati pe site-ul producatorului ca am vazut multe baliverne pe pagina de produs de pe thomann(desi la pret sunt imbatabili astia :) )

Link to comment
Share on other sites

Cu tot respectul, la aproape 40 de ani ... va vad om serios. Dati dovada de intelepciune ca lumea are nevoie de asa ceva, mai ales Romania. Stiti ca un om care vorbeste numai cand trebuie e luat drept intelept chiar daca nu are pic de creier. Hai baietzi, am pretentii de la voi, chiar daca nu sunt eu in masura sa sfatuiesc, nu sunt eu perfect sau aproape de perfect, trebuie sa fim prieteni macar intre noi, intr-o lume plina de prostie si de incultura. Hai faceti pace si nu mai lasati offtopicuri ... :)

 

OK DOOMSHADOW SCUZE DE POLUAREA PROVOCATA EU AM INCHEIAT :)

 

:):P

 

mi se pare mie sau pachetu asta nu e nici pe site-ul celor de la epiphone? :D

 

oricum, daca vreti sa aflati din ce e facuta chitara si ce specificatii mai are, intrati pe site-ul producatorului ca am vazut multe baliverne pe pagina de produs de pe thomann(desi la pret sunt imbatabili astia :D )

 

E NORMAL ASTA NU ESTE LA EPIFONE CI E FACUTA DE THOMAN DAR E O VRAJEALA A VINZATORULUI UITATE CA AM FACUT EU UN CALCUL MAI SUS SI SA VEZI LA CIT AJUNGE CHITARA PINA LA URMA TOT SCUMP O PLATESTI EU MAM UITAT PE ALT SIT TOMAN IN FRANTA UNDE TVA ESTE CALCULAT CACI CEEA CAE A PUS IEL ERA SITUL ENGLEZ DAR PRETURILE NU CORESPUND DIN CAUZA TAXEI TVA DUPA CARE NU AM CALCULAT TRANSPORTUL CA ZICEA CA E GRATUIT DAR CIND MAMUITAT MAI ATENT NU E GRATUI AM SA MA UIT SA MAI VAD ODATA

Link to comment
Share on other sites

.

mi se pare mie sau pachetu asta nu e nici pe site-ul celor de la epiphone? :)

 

oricum, daca vreti sa aflati din ce e facuta chitara si ce specificatii mai are, intrati pe site-ul producatorului ca am vazut multe baliverne pe pagina de produs de pe thomann(desi la pret sunt imbatabili astia :) )

 

 

AICI E SITUL FRANCE CARE ARE PRETURILE CU TVA INCLUS IN PRET

 

http://www.thomann.de/fr/epiphone_invader_e_guitar_pack.htm

 

si acum sa facem analiza sa vedem cit costa cu adevarat ok?

 

se zice ca chitara costa in solde...........................................88 €

amplifu HB - 10G in solde costa...........................................38 €

pentru pretul ampplifului cautati la rubrica ampli

deci acum adunam........................................................... = 126 €

pai de ce ca nu scrie nicaeri pretul asta?

normal pretul nu e afisat nicaeri ,repet nicaeri pentru ca ceea ce scrie in astea trei rubrici de solde nu sint preturile adevarate pentru ca scrie inainte de cifrele astea de 113 €, 91€ si 111 € scrie ca e "à partir de "....adica =incepind cu cifra respectiva ....ok? pricepidar pretul trebuie calculat si cin calculezi amplifu plus chitara ajungi la suma de........................126€ deci nu corespunde cu nici o cifra .......in paranteza mai aste scris ca o reductie suplimentara de 8% dar nu zice de ce dupa reducere pe chitara ,reducere pe amplif inca o reducere de 8% asta te face sa cumperi.

DAR hai sa continuam calculul ca pina acum costa 126 € ceea ce depaseste cifrele afisate ,facem o scadere de 8% din 126 ok? deci calculam 8% din 126 = 10,8 si acum vom scadea 10,8 din 126

...................................................................126€ - 10,8 € = 115,92€

deci cu toate remizele pina aici am ajuns la ........................115,92€

 

si tot nu da pretul afisat pentru ca nu e nici un pret afisat e doar VRAJEALA pentru ca dupa ce mam chinuit cu calculele fara sa ajung nici la 113, nici la 91 si nici la 111

 

DAR CEE MAI TRAGIC E CA DUPA ATITEA SCADERI (REDUCERI) VIN """""A D U N A R I L E """""

 

 

 

BUM , BUM, BUM SI ACUM DRAGI RGC- ISTI UITATIVA LA BUTOIASUL ASTA VERDE CU GALBEN DE LINGA PRET CULOARE ASTA INDICA :

 

TREI PLACUTE VERZI.......................................... PRODUSUL ESTE IN STOC

 

DOUA PLACUTE VERZI CU UNA GALBENA.................PRODUSUL NU ESTE IN STOC

 

TREI PLACUTE ARGINTII ....................................... PRODUSUL NUMAI LA COMANDA

 

TREI PLACUTE GALBENE .......................................PRODUSUL VA APEREA LUNA VIITOARE

 

TREI PLACUTE DE BRONZ (rosiatice).......................PRODUSUL VA APAREA PESTE DOUA SAPTAMINI

 

 

DECI UITE CE INSEAMNA CODURILE ASTEA DE CULORI ATI PRICEPUT PINA AICI...............??????????????????????????????????

 

BINE ATUNCI PUTEM CONTINUA ETAPA A DOUA E """""""""" A D U N A R I L E """"""""" SPER CA NU ATI UITAT DE EA SHI NICI CALCULELE OK ?

 

 

IN DREPTUL PRETULUI DE CHITARA CERE CU REDUCERE ESTE DE "88 € " ESTE UN COD (BUTOIASUL) CARE INDICA CA INSTRUMENTUL NU ESTE IN STOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ATI PRICEPUT?????????? NU ESTE IN STOC

 

PENTRU ACEASTA TREBUIE COMANDAT CACI JOS DE TOT IN PAGINA SCRIE CACI PRETUL PENTRU ARTICOLELE IN SOLDA ESTE VALABIL NUMAI DACA EXISTA DISPONIBIL IN STOC .........BUM ,BUM , BUM , DECI CIT COSTA CHITARA CU AMPLIFUL ?????????? """115,92 €""""" LA CARE SE MAI ADAUGA COMANDA DAR CARE NU SCRIE IAR DACA NU SCRIE SI PRODUSUL NU E IN STOC PRETUL DE REDUCERE NU E VALABIL

 

"""""""""""PRETUL DE REDUCERE NU E VALABIL """""""""""""""""

 

IAR SUMELE PUSE IN CADRU NU SINT PRETURI PENTRU CA SCRIE CLAR INAINTE CA : """""INCEPE CU SUMA DE ............""""""

 

ATI PRICEPUT TEAPA PINA AICI????????? ATI PRICEPUT TEAPA PINA AICI ????????? CA MAI ESTE UNA

 

 

SA ALEGEM UN PRODUS CARE ESTE IN STOC SA BENEFICIEM DE REDUCERE ....SLABE SANSE CACI CELE CARE SINT IN STOC NU SINT LA REDUCERE

 

SI DACA TOTUSI AM VREA SA LUAM UN PRODUS CARE EXISTA SI NU E IN REDUCERE CE SE MAI INTIMPLA ???????????

 

TRANSPORTUL ZICE CA E GRATUIT DAR TOT JOS IN PAGINA SCRIE CA E GRATUIT NUMAI DE LA SUMA DE 199€ IN SUS CI E VALABIL FRANTA SI GGRMANIA IAR RESTUL TRE SA CAUTI O LISTA DE PRETURI CARE TIO AFISEAZA IAR PENTRU ROMINIA ESTE DE 30 €

 

 

DECI DACA TOTUSI AR FI FOST IN STOC CALCULAM ............. 115,92 + 30 = 145,92 €

 

DECI PRETUL ESTE : 145,92 €..............................................

 

 

TOTAL CHITARA +AMPLIFICATOR + TRANSSPORT = 145,92 € ..................

Link to comment
Share on other sites

mahogany rumegush left over from the gibson custom shop :)

 

 

da asa ceva poate din rumegus de mahograny

 

eu am mari indoieli in ceea ca arata la pret UITETE BINE CA E MINCIUNA

citeste acolo unde am pus eu functionarea si calculul instrumentelor pe situ thomann

deci chitara nu se vinde la 88 de euro asta e o reducere dar cu conditia sa fie in stoc ....CHITARA NU ESTE IN STOC.....deci platesti pretul normai care nici nu e afisat nicaieri . SCRIE CLAR ACOLO JOS IN PAGINA CA OFERTA E VALABILA NUMAI PENTRU PRODUSELE IN STOC ...... iar reclama e pentru ca sa te atraga sati vinda altceva

 

shi chiar daca ar fi in stoc am facut bine calculul si chitara cu ampliful o sa te coste cel putin ........ 145 € ......

 

 

 

 

ASTIA DE LA THOMANN JOACA...................ALBA - NEAGRA..................ITI PUNE UN PRET , SI CONDITII CARE NU SE INCADREAZA PENTRU CA NU ARE NICI UN INTERES SA VINDA IN PIERDERE DAR ODATA CE TEA CAPTIVAT MAI DAI TU 20-30 NUMA SA SCAPI DE IEI

 

:):) CORECTEZ IN ZIUA CIND AM FACUT CALCULUL (cind ai afisat tu acum trei zile) NU ERA IN STOC MAM UITAT ACUM DIN NOU SHI E IN STOC DAR CALCULUL RAMINE VALABIL CA AM CALCULAT CA SI CUM AR FI IN STOC .

 

DAR TRE SA IEI TOATA OFERTA ADICA CHITARA SI AMPLIF...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.