www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vox Ac30 /// Pedala Compresie Etc. Intrebari


Guest szekely
 Share

Recommended Posts

Guest szekely

asa ceva e perfect insa am cautat musicstore si nu lam gasit cam cat costa si de unde il pot lua ?? si cam ce pedala ar fi buna ???

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
asa ceva e perfect insa am cautat musicstore si nu lam gasit cam cat costa si de unde il pot lua ?? si cam ce pedala ar fi buna ???

 

vrei ineaparat din europa? in spania este 2300E. La pedala nu te pot sfatui. Pentru ca nu am incercat amplif-ul cu o pedala.

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

pai de pe ebay nu stiu dak aduce in spain ???? nu ma deranjaza dak nu e nou cat timp nu e prea uzat ...bugetul cum am mai spus se poate mari insa cat mai ieftin cat mai bine :) ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
pai de pe ebay nu stiu dak aduce in spain ???? nu ma deranjaza dak nu e nou cat timp nu e prea uzat ...bugetul cum am mai spus se poate mari insa cat mai ieftin cat mai bine :) ...

 

nu trebuie ineaparat ebay, dar uita-te pe www.tonemerchants.com un magazin din california de super incredere. Acolo costa 2100$, livrarea n-ar trebui sa sara de 250$, deci 2350$, ceea ce e cam 1600E. Da-i mail lui Noel si intreaba-l, repet, este super de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
cine e de treaba noel combo-u sau magazinu, cine este noel??? email.u = jojo123@hotmail.es

 

si combo si magazinul :) . Noel este proprietarul magazinului Tone Merchants. Mail-ul lui este noel@tonemerchants.com

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

stock.gif

Sold Out

 

deci ii dau un mail si ii zic in engleza (americana) ca vreau si io unu insa traiesc in spania si el mio trimite prin posta si io ii fac transferencia bancaria ???

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
stock.gif

Sold Out

 

deci ii dau un mail si ii zic in engleza (americana) ca vreau si io unu insa traiesc in spania si el mio trimite prin posta si io ii fac transferencia bancaria ???

 

exact! Poti si cu cardul de debit, dar asta vorbeste cu el.

Pana la urma ala il cumperi?

Uite aici un demo :

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

intrebari:

nr 1: sigur ca il trimite dupa ce il pñlatsti ca nu vreau sa se razgandeasca dupa ce am platit... :)

nr2 : scria akol :stock

sold out ... vb ku el si vedem k sper nu o vandut tot

nr3 : ai ceva experienta cu shopu' asta imi poti spune cum mere treaba k sa stiu si eu cam la ce sa ma astept

nota suna bine ampu... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
intrebari:

nr 1: sigur ca il trimite dupa ce il pñlatsti ca nu vreau sa se razgandeasca dupa ce am platit... :)

nr2 : scria akol :stock

sold out ... vb ku el si vedem k sper nu o vandut tot

nr3 : ai ceva experienta cu shopu' asta imi poti spune cum mere treaba k sa stiu si eu cam la ce sa ma astept

nota suna bine ampu... :)

 

1) ti-am zis ca-s seriosi, nu te poti razgandi asa. important e sa nu te razgandesti tu :)

2)Nu poate vinde tot, Suhr este un producator boutique, si daca magazinul cere o comanda iti vine.

3)Inca nu am cumparat de la ei, dar la anu' vreau sa imi cumpar o chitara Suhr de la ei si a fost foarte amabil si mi-a raspuns la toate intrebarile chiar daca l-am avertizat ca n-o sa cumpar nimic + feedback-ul care-l primeste pe forum-urile internationale.

E cam simplu, tu ii bagi banii in cont, el face rost de amp de la producator ti-l trimite prin posta, il iei de la posta, platesti taxele vamale, il iei acasa si te bucuri de achizitie :D

Ce chitara ai?

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

Eu am un Jackl and Daney pt incepatori un marshal mg 30 ... inca o intrebare ce chitara e buna pt gennurile mentionate mai sus ??? ephiphone ebony black beauty e buna???? ma gandesc si la o chitara pana in 700$ ... imi plac LP ar fi bine dak miai da niste sfaturi ca nu prea ma pricep la pastil (cares bune pt blues care pt metal etc )

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
Eu am un Jackl and Daney pt incepatori un marshal mg 30 ... inca o intrebare ce chitara e buna pt gennurile mentionate mai sus ??? ephiphone ebony black beauty e buna???? ma gandesc si la o chitara pana in 700$ ... imi plac LP ar fi bine dak miai da niste sfaturi ca nu prea ma pricep la pastil (cares bune pt blues care pt metal etc )

 

iti poti lua un Gibson Les Paul Studio in banii aia, si un schimb de doze sa ajungi unde vrei tu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
plzz xpkica ca asta ma intereseaza mult

 

unde gasesc unu ????

 

aici nu te pot ajuta, trebuie sa cauti in orasul tau, in magazinele tale, sa mai intrebi.

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

tu ai fost vreaodata la el ???? nu lai intrbat cum se face ???? mar interesa si pe mine aici nu xista asa ceva k luma nu e interesata de asa ceva .... asa k cine are vreo idee id de mess andrei_alex10 si sa mi explice pe mess plzz sau chiar pe forum ar invata si alti asa ....

plzzz

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
tu ai fost vreaodata la el ???? nu lai intrbat cum se face ???? mar interesa si pe mine aici nu xista asa ceva k luma nu e interesata de asa ceva .... asa k cine are vreo idee id de mess andrei_alex10 si sa mi explice pe mess plzz sau chiar pe forum ar invata si alti asa ....

plzzz

 

lutierul nu este doar unul, e o meserie, nu stiu cum se face, dar poate te poate ajuta cineva pe forum

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.