www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

O Chitara Vioara :|....


Guest
 Share

Recommended Posts

Am gasit pe net modelul asta de vioara... cred Viper Mi se pare geniala ideea :D Si vreau si eu una in viitor... dar nu am vazut asa ceva decat in Sua :)

Stie cineva daca se gaseste prin europa?

Multumesc! :)

 

o chitara cu sustain infinit :)

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

e o vioara pt "prosti" (adica cu taste). Voiam sa imi comand asta din america de curiozitate dar... e mult mai bine sa canti la vioara sau chitara decat la un pseudoinstrument ca ala. Are un preten profil pe ebay si pot sa te ajut sa-ti comanzi una d-aia cu pretul ei plus 30 $ , cam asa. Am cantat pe o d-asta in atena, m-au lasat o ora. Sincer sa fiu e o PANARAMA... sunet de vioara n-are, sunet de chitara n-are + costa cat un lespaul sau cat un stradivarius(facut de urmasi). U'r business. Daca vrei s-o comanzi de pe e-bay si n-ai profil dai pm si te ajut dezinteresat. Sunt din braila. Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mersi pentru raspuns :D

:) io nu-s violonist dar mi-a placur ideea de a avea o chitara cu suntain infinit

Adevarul e pretul e cam mare (probabil e lemnul bun :) ... de fapt e si ceva nou)

Oricum asa ceva nu doresc acum... pe viitor insa pote :)

PS exista o vresiune fara taste :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.