www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Movie Recomandations


pulbur

Recommended Posts

Poate si voua vi s-a intamplat...vreti sa vizionati un film si pur si simplu nu gasiti nimic bun...daca aveti ceva recomandari de filme bune atunci va rog sa nu ezitati sa ne spune-ti si noua :)

 

 

un film destul de bun care l-am vazut ultima data a fost: 'The abandoned' http://www.imdb.com/title/tt0475937/ ii tare filmul,dar e plin de simboluri/chestii legate de simbolism si e destul de greu sa il intelegi,oricum il recomand!

Link to comment
Share on other sites

Mai fratilor, daca nu sunteti in stare, nu mai scrieti romgleza mai, ca devine hilar rau. Sau nu, mai bine nu mai scrieti deloc in romgleza, chiar daca sunteti in stare. Ia vizionati un film indian in care vorbesc aia 2 cuvinte in engleza la fiecare 5 cuvinte d-ale lor si intrebati-va cat mai e pana acolo. Sau deja s-o fi intamplat? La ei va place?

 

"Recomandations", auzi... Asta e din ciclul "el notebooko" sau "le rabbit"...

 

ioi,acuma vad si eu cum am scris...sa-mi fie rusine :)

Link to comment
Share on other sites

Grammar Police/Troll

 

... sa ne spune-ti si noua :)

 

= sa ne spuneti (voi noua), nu "sa ne iti spui tu tie"

 

e plin de simboluri/chestii legate de simbolism si e destul de greu sa il intelegi,oricum il recomand!

 

Prea tare, I lol'd, auzi, simboluri chestii legate de simbolism. Despre ce e filmul? Nu stim, ca nu ai inteles nimic da oricum il recomanzi :))

Eu iti propun filmul Idiocracy, de Mike Judge, despre un viitor in care oamenii sunt mai simpli si mai fericiti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.