www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Problema Bara De Tremolo Strat


Guest Don MaXxX
 Share

Recommended Posts

Guest Don MaXxX

OK, mi-am luat strat, poimaine voi merge s-o ridic, problema este ca nu primesc si o bara de tremolo, si m-am gandit ca as avea nevoie de una.

Intrebarea e orice vibrator vintage merge pe orice Strat?

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
mie nu mi a mers pe stratul meu bara de pe alt strat si amandoua s fender. dar e cel mai bine sa te duci la magazin la guitar pro si acolo iti iei exact pentru chitara ta

 

bad luck, sunt din Arad. aveau amandoua acelasi sistem de tremolo?

eu asa ceva am pe a mea, dupa fender, : American Vintage Synchronized Tremolo with “Ash Tray” Bridge Cover

Edited by Don MaXxX
Link to comment
Share on other sites

bad luck, sunt din Arad. aveau amandoua acelasi sistem de tremolo?

eu asa ceva am pe a mea, dupa fender, : American Vintage Synchronized Tremolo with “Ash Tray” Bridge Cover

 

aveau acelasi sistem dar nu se potriveu la infiletare. uite acuma de exemplu ca m ai facut curios am vrut sa pun de la un squier pe fender si ca si sistem sunt la fel dar tot nu mere

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
aveau acelasi sistem dar nu se potriveu la infiletare. uite acuma de exemplu ca m ai facut curios am vrut sa pun de la un squier pe fender si ca si sistem sunt la fel dar tot nu mere

 

ok, deci va trebui sa gasesc o bara de pe acelasi model ca si al meu de chitara.

nasol, lasa oi gasi eu ceva....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.