www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ibanez Art120


metalsandman
 Share

Recommended Posts

Guest zzz

Scriu si eu aici un mic off-topic in speranta ca o sa raspunda domnul MCMusic...am vazut in bannerul cu promotii ca aveti noi modele din seria Ibanez Prestige cat si niste accesorii interesante (hardcase-uri pentru Ibanez , pene, etc.) Am intrat pe site la voi dar nu vad nici urma de produse noi...inca nu a fost actualizat site-ul ?Imi cer scuze inca o data pentru micul off-topic dar chiar sunt interesat de noile produse si din pacate nu prea am timp sa trec pe la magazin...

Edited by zzz
Link to comment
Share on other sites

Scriu si eu aici un mic off-topic in speranta ca o sa raspunda domnul MCMusic...am vazut in bannerul cu promotii ca aveti noi modele din seria Ibanez Prestige cat si niste accesorii interesante (hardcase-uri pentru Ibanez , pene, etc.) Am intrat pe site la voi dar nu vad nici urma de produse noi...inca nu a fost actualizat site-ul ?Imi cer scuze inca o data pentru micul off-topic dar chiar sunt interesat de noile produse si din pacate nu prea am timp sa trec pe la magazin...

 

asa asa +1 pt hardcase! zi-i ca zici bine :)

 

tot in ideea aceasta, pe cand un AJD91C? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Am visat azi noapte ca maine seara or sa fie pe site jucariile. Daca e asa... saptamana asta joc la loto :)

Link to comment
Share on other sites

vad bine sau chitara costa nu mai mult de 25.000 RON ?!?!?!?!?!?!?!?! (sau a fost doar greseala pe site)... pai daca are pretu' asta... e clar ca trebuie sa castigi la loto sau sa ai bani frumosi ca sa ti'o permiti (doar sa o cumperi... iti trebuie si mult tupeu sa canti la ea si sa nu o pastrezi bibelou)

25.000 :) o sa visez urat la noapte:D

 

LE: chitara arata super... dar totusi

Edited by razvanciub8a
Link to comment
Share on other sites

Guest MCMUSIC
vad bine sau chitara costa nu mai mult de 25.000 RON ?!?!?!?!?!?!?!?! (sau a fost doar greseala pe site)... pai daca are pretu' asta... e clar ca trebuie sa castigi la loto sau sa ai bani frumosi ca sa ti'o permiti (doar sa o cumperi... iti trebuie si mult tupeu sa canti la ea si sa nu o pastrezi bibelou)

25.000 :) o sa visez urat la noapte:D

 

LE: chitara arata super... dar totusi

 

Editia limitata AR5000RE se rezuma la 45 bucati!

Edited by MCMUSIC
Link to comment
Share on other sites

Am facut azi un drive test la chitara asta,este cea mai buna chitara facuta dupa 1965 pe care am cantat vreodata.Si am cantat pe cateva sute.Suna incredibil de egal si cu niste armonice cum n-am mai intalnit niciodata.artea electronica suna foarte natural,e un preamp cu eq pe 3 benzi.Despre finisaje ce sa mai spun,arata ca o chitara facuta de master builderi,cu o migala specifica japonezilor.Daca mi-as permite,mi-as lua-o.

Link to comment
Share on other sites

Guest MCMUSIC
Am facut azi un drive test la chitara asta,este cea mai buna chitara facuta dupa 1965 pe care am cantat vreodata.Si am cantat pe cateva sute.Suna incredibil de egal si cu niste armonice cum n-am mai intalnit niciodata.artea electronica suna foarte natural,e un preamp cu eq pe 3 benzi.Despre finisaje ce sa mai spun,arata ca o chitara facuta de master builderi,cu o migala specifica japonezilor.Daca mi-as permite,mi-as lua-o.

 

Mi-as fi dorit sa faci test drive-ul pe AC30H2 a lui Adi! Oricum, urechile mele ( aproape tabla...) au fost incantate de cum suna aceasta chitara. Asta bineinteles si datorita faptului ca si tu te-ai nascut cu Stea pe Frunte! Felicitari Raresh!

Link to comment
Share on other sites

Guest MCMUSIC
o:D... asta inseamna ca e foarte bine ca McMusic a reusit sa "faca rost" de una si pt romania. nu stiu insa cine isi permite. :):)

 

N-am inteles faza cu facutul rost!

 

M&C Musical Instruments este distribuitorul exclusiv Ibanez in Romania. Faptul ca ne-a fost alocata o chitara AR5000RE ( din 45 ), poate fi o apreciere a activitatii noastre, nu-i asa?

Edited by MCMUSIC
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.