www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concerte Stadion Cotroceni


Guest ANUBIS
 Share

Recommended Posts

Guest ANUBIS

Salutare,

 

Am si eu o dilema...va rog cei care ati fost vreodata la un concert pe stadionul cotroceni sa imi spuneti si mie care vi se pare cel mai bun loc. Am vazut locuri la 350 de lei dar mi se par mult mai departe si mai nasoale decat cele la 250 sau 200 de lei...cine ma lamureste si pe mine care e diferenta intre ele in afara de pret si care vi s-a parut cel mai bun loc/cea mai buna zona.

 

Ce loc imi recomandati dintre cele din imagine? Fara a tine cont de bani...

 

Thnks

post-141-1207496593_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest ANUBIS

Dap... gazon zona A ma gandeam si eu...insa am zis ca fiind 350 de lei in partea de jos...m-am gandit ca cine site ce vedere o fi si de aia platesti mai mult. Ms de opinii.

 

Stage ar fi cel mai tare....sau macar BackStage... :)

Link to comment
Share on other sites

Am vazut locuri la 350 de lei dar mi se par mult mai departe si mai nasoale decat cele la 250 sau 200 de lei

 

pentru Metallica, nu ?

 

Eu am fost la Purple, aveam bilete la peluza. Urmarind insa o draguta domnisoara care se dusese spre gazonul A, am aratat biletul tipei care le "composta" la gazonul A, s-a uitat la mine si n-a zis nimic. Daca ai bani si vrei siguranta celui mai bun loc, desigur, gazonul A este in capul listei.

S-ar putea ca pretul mare sa insemne "bilet cu loc", adica ai dreptul de a sta jos pe un scaun din tribune :) .

Daca vorbesti de bilete la Metallica, cit costa un bilet la gazonul A sau gazonul B ?

 

later edit : 350 de lei "in partea de jos"... aia este tribuna 1. Acolo sta Tariceanu, ca e motociclist, Base cu blugii, Orban ca e chitarist ... lume de lume, ce sa mai. Apropierea de VIP-uri se plateste ... cu virf si indesat

Edited by Eldrian
Link to comment
Share on other sites

Guest ANUBIS
pentru Metallica, nu ?

 

Eu am fost la Purple, aveam bilete la peluza. Urmarind insa o draguta domnisoara care se dusese spre gazonul A, am aratat biletul tipei care le "composta" la gazonul A, s-a uitat la mine si n-a zis nimic. Daca ai bani si vrei siguranta celui mai bun loc, desigur, gazonul A este in capul listei.

S-ar putea ca pretul mare sa insemne "bilet cu loc", adica ai dreptul de a sta jos pe un scaun din tribune :) .

Daca vorbesti de bilete la Metallica, cit costa un bilet la gazonul A sau gazonul B ?

 

later edit : 350 de lei "in partea de jos"... aia este tribuna 1. Acolo sta Tariceanu, ca e motociclist, Base cu blugii, Orban ca e chitarist ... lume de lume, ce sa mai. Apropierea de VIP-uri se plateste ... cu virf si indesat

 

 

da. pt metallica...

 

Nu ma incanta sa stau langa tariceanu sau superbase asa ca va fi GAZON A. :) multam de relatare :)

 

bilet Gazon A 180 de lei iar la gazon B 100 de lei.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.