www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Topic Subscription Reply Notification


Guest drackush
 Share

mail reply notification  

6 members have voted

  1. 1. Ce preferati sa scrie la Subiect cand primiti un Reply Notification mail?

    • reply to a topic called...
      4
    • Topic Subscription Reply Notification ( Romanian Guitarist Community Forums )
      2


Recommended Posts

Guest drackush

Cand primim pe mai un reply notification cred ca la subiect ar fi mult mai util sa scrie de la ce topic vine aceasta notificare decat formula actuala generala "Topic Subscription Reply Notification ( Romanian Guitarist Community Forums )"

 

Avantaje:In situatia in care ai postat in mai multe topicuri iar la un dintre ele primesti mai multe reply-uri nu vei fi nevoit sa deschizi fiecare mail in parte , nefiind sigur de la ce topic este, descizi numai unul si navigezi pe tread-ul respectiv sa vezi restul de reply-uri, stergand de pe mail celelalte reply notification de la topicul respectiv, economisind timp... De asemenea poate nu vrei sa vezi reply-ul de la un anumit post dar in formula actuala esti nevoit sa intri pe fiecare mail sa vezi de la ce topic este...

Link to comment
Share on other sites

Guest spyked88

mie aº spune cã îmi convine treaba cu "Topic Subscription Reply Notification ( Romanian Guitarist Community Forums )", fiindcã mi se grupeazã toate mail-urile într-o conversație pe gmail, ºi ºtiu cã toate notificãrile RGC ajung într-un singur lor. Nu ºtiu dacã e la fel de avantajos pentru toatã lumea.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.