www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Love For Live 2nd Edition 14 Februarie


Jeanov

Recommended Posts

Dorim sa facem in Oradea o traditie rock.Deoarece acest oras duce lipsa de evenimente mondene cu muzica live.

 

Anul trecut a fost prima editie la care am cantat 3 trupe:FIST(oradea),Heavy Fuel(oradea) si Headliner(Cluj Napoca).

 

Astfel suntem la a2-a editie. :)

 

Din pacate anul acesta vom fi doar 2 trupe:FIST si Heavy Fuel.

Anii urmator am dori sa aducem si trupe mai mari din tzara,anul acesta nu am putut deoarece s-a discutat de niste sponsorizari si nu au mai fost(asta e ca si cu politicienii care cand au zis ca iau au luat,cand au zis ca dau.....au zis). :)

 

Anul acesta o sa filmam si o sa si inregistram audio.Speram sa iasa bine filmarile si sa pot posta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

imi cer scuze pentru intarziere ,dar din cauza lipsei de timp liber nu am mai apucat sa postez materialele promise de la concert

 

astfel de la trupa FIST am postat 5 fragmente din partea a2-a de concert in care am cantat noi

 

din cele 20 de piese pe care le-am cantat doar bucatile astea le-am putut pune pentru auzit,deoarece la celelalte au fost chixuri de rigoare sau probleme tehnice cu sunetu :)

 

calitatea lor lasa de dorit pentru ca am tras din mixer(phones) direct in laptop pe un canal stereo :):):(

 

le-am mai pigalit cat am putut si asta e rezultatul

 

sper sa va placa

Cine_a_Pus_Carciuma_n_Drum_Love_for_Live_2nd_Edition_.mp3

Fly_Away_Love_for_Live_2nd_Edition_.mp3

Frustratii_Love_for_Live_2nd_Edition_.mp3

Over_and_Over_Again_Love_for_Live_2nd_Edition_.mp3

Zi_mi_De_Ce_Love_for_Live_2nd_Edition_.mp3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.