www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Acustica Sw201bk


Guest Punk
 Share

Recommended Posts

Hei...ce parere aveti de ea? >daca ati auzit vreunu sau chiar aveti un exemplar ca asta:) >

Am vorbit cu cei de la mcmusic si mi-au trimis-o azi....avand sediu in bacau si eu fiind din focsani, maine imi va fi acasa ^^. and thheen...to work :) pana cand incepe scoala cu tezele ei. X(

 

:) rgc :)

post-6187-1199464141_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Exact acelasi tip de chitara mi l-am luat si eu tot pe 4 ianuarie :):) ...am gasit threadul pe google si nu m-am putut abtine sa nu raspund :) ...sunt multumit de ea,doar ca ma dor buricele degetelor ingrozitor de la coarda 1...mult succes La cantat,Punk!

Edited by walea
Link to comment
Share on other sites

Guest Anca Pavel

Asta e... :) mult si bine dor buricele degetelor cand se canta pe o acustica...dar asta se poate intampla si pe o acustica dar clasica...dar o solutie e invatarea de a stii cat de tare sa apesi pe corzi, pe taste...

Cel mai mult conteaza ce iese in final... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Hei...ce parere aveti de ea? >daca ati auzit vreunu sau chiar aveti un exemplar ca asta:) >

Am vorbit cu cei de la mcmusic si mi-au trimis-o azi....avand sediu in bacau si eu fiind din focsani, maine imi va fi acasa ^^. and thheen...to work :) pana cand incepe scoala cu tezele ei. X(

 

:) rgc :)

 

salut! vreau sa imi iau si eu una, esti multumit de ea? eu o iau la mana a doua cu 2 milioane, crezi ca isi merita banii? multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

La mana a 2-a nu as da mai mult de 1 milion jumate pe ea. 2 milioane daca e electro-acustica. Eu am modelul asta electro-acustic, e o chitara numa' buna de incepatori, numai sa ai grija la defecte cand o cumperi.

 

Salut! ce defecte ar putea avea? ma refer la defectele pe care le-ar putea observa un incepator, presupun ca sunt de natura tehnica vizibile... :)

Link to comment
Share on other sites

Singurele vizibile ar fi zgarieturile sau neckul al naibii de indoit. Si fret buzzul se poate detecta usor de unul care nu a mai cantat la chitara, in rest tine de playabilitate, actiune. Cel mai bine e sa iei cu tine pe cineva care stie ceva chitara altfel esti orb chiar daca ai chitara in fata.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.