www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pandrea - Institutia Suprema


prowler
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...

supertare (noua grafie cf. doom II). suntetzi briliantzi, pe cuvant, am ras cu lacrimi la faze gen "formeaza pe mobil numarul lui Luci", nu mai zic de iepurele extraterestru si geaca zenobia.

in plus muzica pe ultimul album suna super tare.

 

viatza vejnica - pentru meseriashi!

Link to comment
Share on other sites

dej acuma am descoperit threadu asta pe forum. ca melodiile leam ascultat de cum am vazut linku lu prowler. melodile is geniale! =))))))))))) vroiam sa-i si dau prv mess lui prowler sa il feliciti pe el si trupa pentru ce au facut, insa am uitat :) Am ras cu lacrimi cand am citit licirile :)))))))))))))) prea tare. Insa... as some ppl said... se mai poate lucra pe ici pe colo :)

Link to comment
Share on other sites

multumim multumim! este mereu o bucurie sa auzim de noi fani pandrea :)

 

am terminat de montat noul material live pandrea (inregistrat in unicul nostru concert de pana acum, pe 14 iunie anu trecut), mai tre doar sa-l fac divx, apoi il voi share-ui cu toti amatorii :)

 

avem si planuri de viitor, la vara vrem sa repunem trupa pe picioare, eventual si un concert doua (mai reusite decat primul, speram :( ), si evident, vom release-ui ceva pe 6/6/06 :)

 

Stay Pandrea!

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

:) salut prowler , hmm mai luasem o data albumul dar sincer sa fiu nu am avut rabdare sa ascult ca nu imi placea tonul vocalului , dar am mai luat azi ingeri antiteroristi si suna misto o sa mai iau sa vad ce mai e p acolo :) , oricum interesanta melodia imi place chitara :) (metalistii astia :( )

later edit: funny fazele in versuri B)

Edited by seraphx
Link to comment
Share on other sites

A sosit momentul multasteptat!

Dupa luni de munca, Meseriashii Corporation sunt mandri sa prezinte PANDREA LIVE, noul divx Pandrea!

 

Materialul a fost inregistrat la primul si deocamdata unicul concert Pandrea, (Underworld, 14 iunie 2005), unde cei trei meseriasi au cantat slagarele lor nemuritoare intr-o ambianta intima dar electrizanta.

 

Acum tu, fanul Pandrea, ai ocazia de a retrai acele momente magice! Poti canta din nou impreuna cu ei refrenul de la Iepure, sau poti face iar pogo pe Geaca de Piele, totul in intimitatea propriei case!

 

PANDREA LIVE e disponibil in urmatoarele formate:

hi quality - 670mb - pe DC++, metale.ath.cx:6666 - user [ro][ b]prowler

lo quality - ~150mb - coming soon!

sample (IEPURE) - coming soon!

 

SETLIST:

 

Haruspex (a fost cantat, dar nu e in divx)

Iepure

Cal de Fier

Geaca de Piele

Betia

Highway to Hell feat. Mentor (aka Rigoletto)

Nu Calariti cu Skonxu'

 

BIS

Cal de Fier

Padurea

Geaca de Piele feat. Poetu

 

 

Luati-l cat e fierbinte!

 

 

Stay Pandrea!!! \m/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.