www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand procesor KORG AX30G


Mr.Fritz
 Share

Recommended Posts

VAND PROCESOR KORG AX30G:

 

MADE IN JAPAN

STARE FOARTE BUNA

 

PRET 700 RON (PRETUL NU ESTE NEGOCIABIL!!!)

 

ARE 66 DE EFECTE

 

PENTRU MAI MULTE DETALII

 

EMAIL:gigi_fritzro@yahoo.co.uk

YAHOO ID: gigi_fritzro

 

NR. DE TELEFON: 0723946975(DE PREFERAT SA IMI DATI MESAJ DEOARECE S-AR PUTEA SA NU POT SA VA RASPUND IN ACEL MOMENT)

post-293-1129303430_thumb.jpg

post-293-1129303724_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Displaiul nu este crapat este doar plasticul care il protejeaza eram sigur ca o sa sariti pe chestia asta si daca era crapat nu se mai vedea bine scrisul vrei sa iti fac poza sa vezi ca e inpecabil cand merge se vede bine din cate stiu eu daca este crapat se face o pata neagra intreaba pe cine vrei......

post-293-1129309203_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMan2004

am inteles...te rog sa ma ierti pt "interventie" ...ma bagam io sa-l iau da am alte planuri pt bani acuma...distorsu suna misto

Link to comment
Share on other sites

Totushi, nu e o tehnologie cam veche vinduta cam scump? Sorry, dar nu m-am putut abtine sa ma dau cu parerea... Pentru mine oferta ta este prea extraterestru de exagerata ca sa nu le recomand si altora o reducere de 45% a pretului pe care il propui... Probabil ca sint prost si merit un warn...

Link to comment
Share on other sites

Pai hai sa o luam asa daca zici tu deci reducerea pe care o zici tu ar veni la 385 RON intrebarea mea este ce efect iti iei de bani astia sincer acu si daca zici te tehnologie veche ai cantat pe el stii ce face eu l-am comparat si cu alte efecte mult mai noi si am vazut ca nu prea sunt cine stie ce in comparatie(nu cred ca am voie sa dau nume de alte firme)cu efectul meu.

Stiu ca este un efect lansat pe piata de multi ani nici nu se mai fabrica dar asta nu inseamna ca nu se compara cu cele noi care din cate am vazut difera de cele vechi cantitativ si nu calitativ(vorbind de pretul acesta nu de alte efecte care costa mult).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

heheh...procesor identic cu ala am vazut eu la un magazin din Mon Falcone -italia. Vroiau 60 de euro pe el si arata impecabil. no offence!!!Sunetul e cam "vechi".

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.