www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vrem Bass Day In Romania?


Guest alexlambrino
 Share

Recommended Posts

Guest alexlambrino

Lume, lume !

 

exista posibilitatea organizarii unor evenimente gen BASS DAY in Romania din toamna asta... in prima faza evenimentele ar putea avea loc in Bucuresti

 

mare parte din voi cred ca stiu despre ce e vorba deci nu voi insista prea mult asupra modului cum decurge un BASS DAY

 

ganditi-va ca in ultimii ani au trecut prin Romania diferite trupe mari dintr-o gramada de stiluri, de la jazz la metale grele si foarte grele; nu ne-ar placea oare sa punem intrebari "pe viu" macar unora dintre ei? pentru ca sunt putini cei care au sansa sa discute cu acesti muzicieni intr-un cadru relaxat si totusi oarecum formal

 

in plus avem si noi in tara instrumentisti cu experientza mare de la care se pot invatza multe cu conditia sa nu fim reticenti si ingusti si care, intr-un cadru organizat, ar fi dispusi sa raspunda "pe viu" la multe din intrebarile noastre

 

sunt sigur ca multi dintre voi chiar va doriti ca intr-o zi sa puteti face ce va place si sa si puteti trai din asta! asta poate fi un prim pas...

 

pt aceia dintre voi care chiar sunt interesati idul meu de messenger e public: alexlambrino. ma intereseaza sa fac un sondaj estimativ cat de curand deci lasati-mi pe YM un mesaj cu numele si orasul de unde sunteti

 

nu prea am timp sa stau pe forum si sa verific si e mai usor de contorizat pe YM. multumesc pt intelegere.

 

spor la treaba,

sanatate si noroc,

alex

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.