www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concert Zenith 29 Septembrie


Guest fluffyone
 Share

Recommended Posts

nu's de acord cu ce a spus michel. cantece bune first, scena later. la urma urmei, important e sa creezi muzica de calitate, iar pentru asta (in teorie) nici nu-ti trebuie concerte. sigur, concerte, interactia cu public, bani :), si astea conteaza, dar baza trebuie pusa pe coeziune si cantece valoroase, parerea mea. iar asta se face acasa, nu 'pe teren'

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu's de acord cu ce a spus michel. cantece bune first, scena later. la urma urmei, important e sa creezi muzica de calitate, iar pentru asta (in teorie) nici nu-ti trebuie concerte. sigur, concerte, interactia cu public, bani :), si astea conteaza, dar baza trebuie pusa pe coeziune si cantece valoroase, parerea mea. iar asta se face acasa, nu 'pe teren'

Ai dreptate si tu prowler .. totusi nu este vorba de scena Salii Palatului ... am spus cele mai de sus din experienta proprie. O trupa care nu are cantari se sparge destul de repede si asta nu din cauza banilor ... daca exista un echilibru in privinta cunostintelor muzicale in trupa, este posibil sa repete la infinit fara concerte, altfel oamenii, mai ales cei care au ceva de spus, zboara. Sigur, este doar parerea mea personala ... imi vine greu sa cred ca baietii nu pot face un repertoriu de cateva piese ca sa sustina sau sa-si sustina numele trupei pe scena ... timpul trece, iar asta nu este teorie. In fine ... este alegerea lor. Poate gresesc ... nu va luati dupa mine .. faceti asa cum simtiti ca este mai bine. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Guest fluffyone

Si mie imi pare rau ca nu sunt poze cu noi :)

Referitor la aprecierile lui hihi, iti multumim, dar nu trebuie sa disconsideri niciodata eforturile unei persoane.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.