www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Jam!


alex_omul
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

hei.. am zis sa-i dau eu o tura.. cum chef nu am de studiu in dimineata asta :) macar sa fac ceva constructiv..

nu am avut ce imi trebe la indemana sa trag electric asa ca am tras o acustica, poate ca se si potriveste mai bine.. cam mult am tras.. vreo 2 min dar acolo se schimba un pic si am zis ca merge bine. cine vrea sa mai taie din inceputul asta sa imi zica si trag mai putin.. am salvat proj in cubase. ;)

 

dupa partea asta cred ca nu ar strica o electrica sa rupa un pic monotonia :( ... grea piesa de improv.. iti termini ideile destul de repede, e de stare.. daca o ai, suna bine , daca nu, te aberezi.. dupa cum observati ca am cam facut-o si eu.. nu imi gasesc scuze ca eram obosit pt ca e dimineata .. nu eram :)

 

here it is

 

burning_bridges_acoustic_improv.mp3

 

LE: sa nu va luati de greseli B) nue rau sa le auzi din cand in cand.. asta e frumusetea improvizatiei. am incercat sa adun niste tensiune cu carnatii aia, acum nu mai mi se pare prea stralucit.. bt-ul asta nu prea te lasa sa acumulezi tensiune.. merge sa faci yoga probabil pe el :)

Edited by guitarsarpe
Link to comment
Share on other sites

in sfarsit s-a bagat cineva. ce sa zic, super improvizatie :) inafara de unele momente unde parca nu suna ok. Astept sa imi fac rost de procesor si dupaia bag si eu continuarea. E adevarat ca e un bt care iti pune imaginatia la incercare, insa ma asteptam sa sa bage mai multi.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
in sfarsit s-a bagat cineva. ce sa zic, super improvizatie :) inafara de unele momente unde parca nu suna ok. Astept sa imi fac rost de procesor si dupaia bag si eu continuarea. E adevarat ca e un bt care iti pune imaginatia la incercare, insa ma asteptam sa sa bage mai multi.....

 

 

nush dak de imaginatie e vb...cum a zis si el..nu te lasa sa acumulezi tensiune...e monoton::)(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.