www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Unde Pot Gasi Un Magazin De Instrumente In Brasov ?


Guest klinci
 Share

Recommended Posts

Guest klinci

Salut,fiind din Tg mures nu prea stiu de magazine cu instrumente muzicale si accesorii pentru chitara.Am venitt aici ,in Brasov,sa lucrez si as dori sa cumpar un amplificator pentru chitara electrica insa nu stiu de unde.Daca stiti vreunul si mati putea ajuta va rog sa-mi dati ceva adrese (strada ,si numar daca e cazul).In Tg mures nu prea am de unde sa cumpar fiind limitat la Mezzoforte care nu prea au multe amplificatoare.Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest En1gma

Nu vreau sa te descurajez,dar in Brasov este numai Bella musica, care are preturi destul de piperate sa zicem.In plus, in afara de Fender nu prea au ampuri. Despre In-music mai bine nu zic nimic.Am intrebat de curiozitate si mi s-a parut exagerat de scump.

In rest: Bella musica este pe str. Muresenilor, nu stiu numarul, este aproape de Biserica Neagra.Intrebi pe acolo,sau daca urci pe Muresenilor, mai sus de Orange Shop, o sa vezi tot pe partea respectiva, are o vitrina cu o chitara albastra :) .Incearca totusi acolo.

Link to comment
Share on other sites

pe la Bella Musica daca intrebi mi se pare ca mai au si ceva ampuri Johnson, sau alte marci mai NoName...

insa Bella Musica relly sucks :) ...au preturi umflate cu pompa :) tre' sa fii foarte atent ce iei de acolo si la ce pret...

mai bine dai o fuga pana-n Bucale cand ai liber...acolo oferta si preturile sunt mai variate :)

Link to comment
Share on other sites

Guest klinci

OK merci mult pentru raspunsuri ,sincer sa fiu mam mirat ca nu prea sunt magazine.In fine mai caut :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.