www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

am compozitii, caut chitarist solo si tobar


Recommended Posts

Buna, Ma puteti gasi la link youtube https://www.youtube.com/channel/UCvQbLfgs49_LAzO71GeuedQ  cu cateva compozitii de data recenta. Pana acum am abordat mai mult voce dar incep in forta compozitia.

Mai am inca pana la vreo 12 si merg tot asa. Caut chitarist solo si tobar cu multa energie care sa poata aborda compozitional piese.

Acestea din link sunt mai romance dar am si alte abordari de titulaturi si povesti de piese. Unele dintre ele vreau sa le abordez un rock melodios mai soft si altele pe gen mixaj electronic, daca gasesc pe cineva priceput si la asta. Sunt compozitii 100% facute de mine, care imi apartin in totalitate. Una singura este pe infuenta latineasca dar linia melodica este proprie. Voi trimite si voi discuta asupra celorlalte linii melodice cu cei cu care ma voi pune de acord.

Eu ofer compozitia, vocea, versuri si chitara acustica armonie de baza. Astept featuring partea orchestrativa si de productie, mai departe.. Prin colaborare voi lucra si eu mai mult la voce :) , pentru ca acum fac doar eu mai multe. Putem face ceva frumos, placut si cu impact pentru ascultatori.

Preferabil sa fie in Bucuresti, preferabil varsta peste 30 ani , sa ne intalnim si sa lucram la ele, combinat si cu online-ul. Genul meu e pe viteza, nu lent si sunt deschisa catre ce e țeapan si cu incredere.

( Va rog cei care nu au legatura cu subiectul sa isi gaseasca altceva de facut si sa evite sa se bage in seama. Ca sa fii troll si sa faci doar zgomot nu este notabil.)

Astept propuneri sa vedem cum ne potrivim.

Multumesc

 

 

 

 

Edited by Dana Marianna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.