www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[EXPIRAT] Mooer Hornet Modeling 15 W combo negru


Recommended Posts

Pret: 350 lei
Localitate: Bucuresti
Contact: mesaj privat pe RGC
Stare: Nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Modelatorul e ca nou, are 15W si l-am cumparat in august 2023. L-am folosit prin casa vreo 5-10 ore si il vand pentru ca n-am timp de cantat decat noaptea, cu castile, si atunci folosesc neural dsp-uri.

Suna foarte bine, boxa are basi si fidelitatea e buna, poti reda cam ce vrei tu pe el, balans foarte bun intre medii, joase si inalte. Are 9 simluatoare, 2 pentru clean, restul pentru rock/metale.
Partea cea mai faina e ca are un bluetooth prin care poti scoate muzica din telefon, de exemplu, si poti canta peste ea sau il folosesti ca boxa/audio prin casa. E ideal pentru exercitiu sau relaxare, e puternic, volumul umple un apartament si nici nu treci cu butonul de jumate, iar constructia e durabila - nu intra la autovibrato, nu gajaie, nu bate, nu troncane.

Il dau cuiva care are nevoie de el. Pretul nu e negociabil - nou costa peste 550 lei pe Thomann.

Rog sa fiu contactat cu mesaj privat.
Predare personala in Bucuresti, livrare in restul tarii.

 

Intreaga descriere tehnica se gaseste la o cautare simpla pe google si demo-uri pe youtube. Un exemplu: 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.