www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

chitarist din iași caut trupă pentru evenimente


Recommended Posts

Sunt din jud. Iași loc. Iași am 52 de ani și sunt în căutarea unei formații din care să fac parte (instrumentist chitară) pentru diferite evenimente și spectacole în jud. Iași sau împrejurimi. Menționez că am experiența necesară în acest domeniu și sunt și autorizat pentru această meserie. Sunt dispus pentru orice fel de colaborare în acest domeniu, ofer și vreau seriozitate. Mai menționez: sunt dispus și pentru întemeierea unei noi trupe pentru activitățile mai sus menționate. Instrumentiști de preferat: - Tobe - Chitară Bass - Trompetă sau saxofon - Claviatură (fără negative sau să vrea sa cânte singur cu programatorul clapei) - Solistă și solist vocal În concluzie Trupă live tradițională! Mă puteți contacta la tel. 0785501233 cu Moisuc Mihai. De preferat dar nu este obligatoriu, să mi trimită un mesaj pe telefon înainte de a mă apela pentru a ști mai exact despre ce este vorba și apoi vă voi apela eu.

Mulțumesc anticipat!

LJ (1).jpg

LJ (2).jpg

LJ (3).jpg

LJ (4).jpg

Edited by moisuc mihai
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.