www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Soul mate search...


Alex Plingu
 Share

Recommended Posts

In primul rand imi place foarte mult comunitatea asta si apreciez lucrurile pe care le experimentez  in aceasta familie si vreau sa va transmit ganduri bune si va doresc mult succes in proiectele dmv.

Aceastea fiind spuse, sunt un om curios cum sunteti si dmv. si imi doresc sa esperimentez muzica cu oameni pe care nu-i cunosc dar cu care impartasesc aceeasi pasiune 

Asadar,

Ce imi doresc si banuiesc ca impartasim acelasi gand:

                 -Sa fim curiosi

                 -Sa fim democrati

                 -Sa visam cum ar fi sa fim pe scena in fata 100000 de oameni la sesiunile de repetitii dar sa facem asta la modul prezent si sa nu proiectam in viitor, prezentul fiind cel mai important

                -Sa fie o terapie la care mergem cu mare drag

Ce nu-mi doresc:

              -Sa  fim blocati in trecut cu idolii nostri si sa nu ne mai permitem sa fim curiosi ori creativi

               -Alpha males... Am dreptate, sunt mai destept.. etc.

               -Lipsa respectului pentru timpul colegilor, lipsa punctualitatii

Cine sunt si ce imi doresc:

               Ma numesc Alex Plingu si sunt vocalist( ma mai impiedic de un bass si cu o chiatara dar nu la nivelul maximal), nu sunt the best shit in town, insa sunt empatic iar daca am atmosfera de asa natura ma pot dedica 110 % grupului.

               In acest caz atasez si un link al rusinii mele https://www.youtube.com/@7Semne

               Mi-ar placea sa cunosc un om care face sex with a dirty guitar, un alt om care vine cu un bass foarte profund si melodic (badumm bum bumm boooom bummm) si nu in ultimul rand un percutionist care ne da pasaje din baveheart si pus mereu pe                 lupta

 

                 P.S. I hope for a... group inchegat si placearea a ne intalni la repetitii in Bucuresti

Va imbratisez cu mare drag si nu va mai retin retina,

Alex Plingu 

Contact: alexplingu@gmail.com

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Edited by Alex Plingu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.