www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[tab] Maybe Next Time ;)


hades
 Share

Recommended Posts

As vrea si eu daca se poate acest tab si in format GP de e dc nu..asta .

 

Sunt incepator si cred ca melodia asta este decisiva, daca nu reusesc sa o cant e grav !!

 

PLS de 2 nopti o scult intr`una !!

 

Mybe next time - a cantat extraordinar si se gaseste pe forum Art Vandalay - nu stiu cine e autorul (desi scria acolo, am incercat sa gasesc dar nu am gasit..)

Link to comment
Share on other sites

As vrea si eu daca se poate acest tab si in format GP de e dc nu..asta .

 

Sunt incepator si cred ca melodia asta este decisiva, daca nu reusesc sa o cant e grav !!

 

PLS de 2 nopti o scult intr`una !!

 

Mybe next time - a cantat extraordinar si se gaseste pe forum Art Vandalay - nu stiu cine e autorul (desi scria acolo, am incercat sa gasesc dar nu am gasit..)

autorul ''e'' rainbow....tab la 911tabs.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
ms pt tab, ai vreo solutie in privinta "drumul cel mai scurt spre a "invata" sa canti mecanic, ca un robot. " ?

 

Vb serios deci parerea ta conteaza spune`mi de pe ce sa invat?

si mie mi s-a spus faza asta cu invatatu de pe PC, si cam asa e, marii guitaristi care sunt acum consacrati n-au avut compuri si taburi si alte chestii, "invatau dupa ureche", ascultau muzica foarte mult, pana isi dadeau seama foarte bine acordurile si eu stiu notele din piese... nustiu, un link ceva(tot la net ramanem totusi) ar fi pe justinguitar.com, care-l consider un site foarte bun de unde mai invat cate ceva... si eu tot incepator sunt :)

uite aici despre asta... adica "material": transcribing pe justinguitar.com

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.