www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Servicii personalizare tricouri


EmilianAlexandru
 Share

Recommended Posts

Ofer servicii complete de personalizare articole promotionale pentru trupe. Tricouri, sepci, ecusoane, bandane, cani, etc... Calitate ridicata la preturi competitive.

Onoram inclusiv contracte de exclusivitate pentru partea de advertising, fara avans din partea clientilor, cu retribuirea catre acestia a unui procent din vanzari.

Oferta noastra se adreseaza in special trupelor rock la inceput de drum care nu sunt dispuse sa investeasca sume enorme in stocuri de materiale promotionale. 

Toate ofertele noastre sunt mulate pe necesarul clientilor

Pentru orice informatii suplimentare sau oferte rog PM

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Up! Dupa ce obtin acordul beneficiarilor, am sa postez in curand si primele mostre realizate de noi pentru cateva trupe cu istorie pe scena rock de pe la noi :) Cu mentiunea ca grafica utilizata apartine in exclusivitate beneficiarilor. La cerere putem realiza si grafica la preturi decente. Cu stima!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Intre timp am creat o pagina de promovare pe Facebook, ne gasiti foarte usor tastand @OrchidIndustries in fereastra de cautare, si inca lucram la site-ul de prezentare.

Mai multe informatii despre ce suntem, ce am facut si ce putem face gasiti acolo. Astept cu drag proiectele voastre!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.