www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Program De Care Am Nevoie!


Lucidwt200
 Share

Recommended Posts

Salut,am nevoie de un program care sa imi arate cum sa cant,adica de ex cum sa cant din gama Re major (cum sa fac re cu vocea,sol,la,si si minor),un program de genul asta.Altu de care am nevoie e de unul in care pun o piesa in el si imi arata partitura.Mersi MULT!!!

Edited by Lucidwt200
Link to comment
Share on other sites

Salut,am nevoie de un program care sa imi arate cum sa cant,adica de ex cum sa cant din gama Re major (cum sa fac re cu vocea,sol,la,si si minor),un program de genul asta.Altu de care am nevoie e de unul in care pun o piesa in el si imi arata partitura.Mersi MULT!!!

 

 

Si eu am nevoie de un program care sa-mi faca cartofi prajiti :)

 

Pt. ala cu game, invata ce note are gama si canta cu pian-ul.

Iar despre al 2-lea program nu cred ca exista ceva in care bagi mp3-ul si-ti scoate partitura. Defapt sunt sigur ca nu exista asa ceva. Oricum in Guitar-Pro iti arata partitura la piese dar nu sunt intotdeauna corecte. Deci inainte corecteaza si dupa aia ... SAU ai putea sa-ti cumperi carti cu asa ceva ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Sa ma ierte domnia-ta, dar exista; pentru al doilea program (ala cu partitura) exista Transcribe!, un softulet foarte fasnet. (PM daca nu stii de unde sa-l iei)

 

Cat despre primul...in Zen Of Screaming te invata cum sa faci, dar, exact cum a zis guitar88, trebuie sa exersezi cu pianul.

Link to comment
Share on other sites

Sa ma ierte domnia-ta, dar exista; pentru al doilea program (ala cu partitura) exista Transcribe!, un softulet foarte fasnet. (PM daca nu stii de unde sa-l iei)

 

Cat despre primul...in Zen Of Screaming te invata cum sa faci, dar, exact cum a zis guitar88, trebuie sa exersezi cu pianul.

 

 

Ok,l-am descarcat,acuma spune-i u cum sa obtin tab-ul ca nu am nici o idee.

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Is this guy for real? Fratello mio, te sfatuiesc doar sa citesti toata sectiunea Help...iti spun io ca n-o sa-ti scoata un tab ASCII/GP/PTB, dar programul face o chestie desteapta, care te ajuta sa evoluezi, daca esti (si esti, clearly) la inceput.

Edited by Chiperion
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Salut,am nevoie de un program care sa imi arate cum sa cant,adica de ex cum sa cant din gama Re major (cum sa fac re cu vocea,sol,la,si si minor),un program de genul asta.Altu de care am nevoie e de unul in care pun o piesa in el si imi arata partitura.Mersi MULT!!!

 

 

guitar pro 5 !pentru inceput ar tre sa-ti fie suficient

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.