www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Boss DR-880 Drum Machine


Recommended Posts

Pret: 2000RON
Localitate: București
Contact: 0761756847
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

O am de când am început să cânt la chitară (aprox 2006). Nu a fost scoasă din casă și din 2009 stă în pachetul în care o vedeți, neumblată.
E o sculă mișto pentru începători (ai tone de ritmuri deja în preset și poți să construiești și tu de la 0), efecte de chitară sau bass (o tonă de preseturi, dar și build it yourself).
Poate fi folosită și de profesori în cazul în care se repetă cu elevul și trebuie avut acces rapid la progresii, tempo, game, etc.
Merită să vă uitați la 1-2 clipulețe cu ce poate face, mi se pare perfectă pentru studiu și poate, cine știe, voi puteți să faceți mai multe cu ea! 
Îmi pare rău să o dau, că a fost prima sculă adiacentă chitării, dar stă total degeaba de atâta timp și aș prefera să o folosească cineva decât să mă gândesc eu că ”poate într-o zi...”. Deci nu mă grăbesc! Accept și schimburi decente.

Vine cu alimentare, această husă (care nu e a ei, e de la o husă de chitară Ibanez) + manual cu instrucțiuni + niște preseturi pe care le-am făcut eu (sau se poate da factory reset...).

Vă pup!

Funcțional : 10/10
Estetic : 9.5/10

IMG_0136.jpg

IMG_0134.jpg

IMG_0135.jpg

IMG_0133.jpg

IMG_0131.jpg

IMG_0132.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.