www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist si tobosar


CosminBarbieru
 Share

Recommended Posts

La 8/26/2017 la 7:10, Potarnul a spus:

Daca vrei ca cineva sa fie interesat de propunerea ta, e indicat sa pui tu din start cat mai multe detalii despre ce vrei sa faceti. Nu prea suna omul in zeci de locuri doar-doar s-o nimeri felia care il intereseaza. 

Intr-adevar , nu am spus multe detalii , insa daca te interesa asa de mult , imi puteai lasa un mesaj in privat :) toate cele bune

Link to comment
Share on other sites

Dude, no offense, dar ai vazut cum functioneaza publicitatea? Ofertantul da cat mai multe detalii, sau cel putin pe cele esentiale, in ideea de a isi atrage clientii. Si de aia nu am dat mesaj privat, ca nu am idee daca ma interesa. Dar poate ca ma insel, si poate ca ai primit multe mesaje in privat de la altii. 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Potarnul a spus:

Dude, no offense, dar ai vazut cum functioneaza publicitatea? Ofertantul da cat mai multe detalii, sau cel putin pe cele esentiale, in ideea de a isi atrage clientii. Si de aia nu am dat mesaj privat, ca nu am idee daca ma interesa. Dar poate ca ma insel, si poate ca ai primit multe mesaje in privat de la altii. 

Ai dreptatea ta, nu contest lucrul asta. 

Nu am primit cine stie ce mesaje . Ideea de baza e asta : vreau sa mi formez o trupa se coveruri ,pentru moment, iar mai apoi sa scriem piese proprii..in cazul in care ne merge. N am vise marete, vreau doar oameni deschisi la minte cu care pot lucra. Am pana acum un chitarist si un pianist. Vreau sa lucrez la piese vechi, cum ar fi piese ce apartin trupei the beatles, sau sa lucrez la chestii ce tin de jazz, blues, chestii de genul asta. Nu stiu cat la suta este pe gustul tau, dar asta ar fi o explicatie. Multumesc totusi pt ca te ai interesat si nu ai trecut cu vederea.

Link to comment
Share on other sites

Cu ultima replica prezentam un punct de vedere, nu incercam sa fiu ironic sau sarcastic. Nu stiu mare lucru din genurile prezentate de tine, sunt metalhead, jazz-ul e out of my league, plus ca nu stiu daca idiotenia mea de program de munca mi-ar mai permite sa fiu intr-o trupa. Sper sa iti iasa miscarea, niciodata nu sunt prea multe trupe bune

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Potarnul a spus:

Cu ultima replica prezentam un punct de vedere, nu incercam sa fiu ironic sau sarcastic. Nu stiu mare lucru din genurile prezentate de tine, sunt metalhead, jazz-ul e out of my league, plus ca nu stiu daca idiotenia mea de program de munca mi-ar mai permite sa fiu intr-o trupa. Sper sa iti iasa miscarea, niciodata nu sunt prea multe trupe bune

Asta incerc sa fac.. sa infiintez una care sa merite si nu sa fie o alta trupa la fel ca restul. E greu, dar poate la un moment dat o sa reusesc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.