www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ceas Zenith Captain Central Second


Recommended Posts

Pret: 13500 RON
Localitate: Bucuresti
Contact: email sau pm
Link producator: http://www.chrono24.com/zenith/captain-central-second-032020670-01c498--id5838625.htm
Stare: Nou
Accept schimburi: Accept schimburi

Pentru ca ma intereseaza foarte tare o chitara de pe forum a userului Augustin Apostol, pe care intentionez sa o ofer cadou iubitei mele cu ocazia celebrarii catorva ani buni de relatie, m-am hotarat sa mai renunt la un exemplar din colectia mea de ceasuri, si anume la un Zenith Captain Second Central. Ceasul este nou nout, original, si vine impreuna cu documentele de achizitie, cutia, accesoriile si garantia internationala. A fost achizitionat in iunie 2017 de la un reseller autorizat, si nu a fost purtat deloc, este nou nout si vine exact cum este si in magazin.

Din poze puteti vedea seriile mecanismului si carcasei, acestea pot fi verificate pe site-ul zenith si de asemenea, in masura in care sunt persoane interesate, accept orice verificare la orice ceasornicar autorizat.

Pretul de nou e undeva intre 5500 Euro si 7500 Euro, in functie de tara de achizitie. Un ceas similar SH in aceeasi stare ca al meu se vinde in jur de 3500 - 4000 Euro. Eu vreau pe al meu nici mai mult nici mai putin de 13500 RON. Pentru mai multe detalii despre preturile pe piata de profil, puteti da un search de pe cod, si veti gasi tot ce aveti nevoie.

Accept si schimburi, in ipoteza in care cel putin jumatate din suma este cash

Orice detalii sau propuneri in privat va rog.

 

 

 

Zenith 1.jpg

Zenith 2.jpg

Zenith 3.jpg

Zenith 4.jpg

Zenith 5.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.